Романтичний бунт. Antonio Marras

Разом зі своїми поетичними колекціями Антоніо Маррас знову і знову привносить на подіуми пристрасність і тонке розуміння краси.

 

Антоніо Маррас - це відкривач, один з тих, хто здатний побачити магію в клапті тканини або вишивці. Він багато займається ручною роботою і задає питання: чому тканина зроблена саме так? Наскільки її можливо змінити? Уродженець острова Сардинія, Маррас сам себе називає романтиком і бунтарем.

 

 

У вас немає спеціальної освіти?

Я випадково став дизайнером. У 1987 році працював в одному з магазинів тканин, що належав моїм батькам. Тоді хтось запитав мене, чи не хотів би я створити свою колекцію. Моя дружина Патриція вмовила мене, і з тих пір ми вже не зупиняємося.

 

Ви виросли серед тканин...

І мені була приготована доля продовжувати сімейний бізнес і керувати магазинами тканин. А я мріяв танцювати. Але коли батько взяв мене з собою в Мілан і привів в бутик Fiorucci, я зрозумів, що це мій світ.

Антонiо Маррас
Антонiо Маррас
Італійський дизайнер, що досяг слави через багатогранність своїх колекцій. В них поєднують мотиви живопису, давнья культура, ретро-стиль і незвичайна обробка тканин. Засновник і власник бренду Antonio Marras, колишній креативний директор Модного дому Kenzo.

1961 -  На Сардинії народився Антоніо Маррас.

1987 - Майбутній модельєр починає свій творчий шлях.

1999 - У Мілані представлена перша колекція під маркою Antonio Marras.

2003-2011 - Маррас креативний директор Kenzo.

2008 - Старт молодіжної лінії I'M Isola Marras.

Як ви працюєте?

Мені подобається комбінувати матеріали, які на перший погляд абсолютно несумісні. З цього я створюю нові поєднання. Спочатку я вибираю візерунки, кольори і тканини - обожнюю тривимірні матеріали, цікаві фактури, фантазійні мотиви. Прості тканини - це для мене нудно. Потім з'являється ескіз... Я працюю інтуїтивно. Мені потрібні предмети, люди і теми, які захоплюють. Спочатку з'являється історія, про яку я міркую, потім народжуються ідеї, які я втілюю в ескізах. Потім ми реалізуємо ескізи в тканинах. Найскладніше в моїй роботі - коли доводиться йти на компроміс з собою на догоду запитам ринку.

 

 

Нещодавно ви створили ще один бренд - I'M Isola Marras. На кого він орієнтований?

Якщо Antonio Marras - це лінія для вишуканих них леді, то I'M призначений для молодих, веселих дівчат.

 

Ви народилися, виросли і продовжуєте жити на Сардинії. Яку роль відіграє цей острів у вашій творчості?

Величезну. Тут не тільки моє коріння. Це острів з багатою культурою, повний традицій і ручних ремесел. І все це просто не може не відбитися в моїх роботах.

 

 

Коли ми вже заговорили про традиції, скажіть, ви знайомі з викрійками BURDA?

Звичайно! Мама Патріції досі збирає і зберігає журнали BURDA: по ним вона навчилася шити. У мене навіть є кілька номерів 70-х років. У нашому будинку журнали BURDA - це біблія!

 

На перший погляд крій сукні 140 з Burda 7/2015 здається досить простим. Однак при найближчому розгляді на прилеглому ліфі з контрастними кокетками ми виявляємо майстерно виконані рельєфні шви, а спереду розкльошеної спідниці - максі-складки, суцільнокроєні із задніми полотнищами.

 

 

ФОТО: ANTONIO MARRAS (8); IMAXTREE.COM (3).

Переклад:  Олена Рапова

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Клас! І так давно хочу цю сукню пошити, а тепер ще захотілось і приблизно в такому поєднанні кольорів)))

Хіт продажу

Жакет однобортний із застібкою на кнопки

Завдяки поперечним і поздовжнім рельєфним швам короткий жакет з піке сидить точно по фігурі. ...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня коктейльна на бретелях

Святкова сукня з відрізною розкльошеною спідницею. ...

54.9 грн.

Туніка силуету ампір з буфами

Легка туніка з глибоким V-подібним вирізом прикрашена буфами, які створюють акцент на грудях і...

49.9 грн.