0

Як пошити стильну дорожню косметичку

Зручна містка косметичка завжди стане в пригоді у подорожі. Потрібно зовсім небагато часу, щоб самостійно пошити стильну дорожню косметичку із зовнішніми кишенями.

Вам знадобиться:

бавовняна тканина з покриттям, коса бейка, шнур паракорд (Rayher), нитки (Gütermann), обмежувач для шнура, ножиці, кравецький олівець, наперсток, кравецька лінійка, сантиметрова стрічка, шпильки, ручна голка для шиття, англійська шпилька (все від Prym), лінійка.


КРОК 1

Деталі викрійки (всі деталі вже з припусками): шаблон дна, бокова деталь: 59х42 см, кишеня: 59х8 см.


КРОК 2

Розкрій: викроїти деталь дна - 2х, бокову деталь і кишеню - по 1х. На деталях дна біля кінців контрольних ліній виконати надсічки довжиною по 2 мм.


КРОК 3

Косу бейку скласти, припрасувати (одна частина має бути ширша за іншу на 1 мм), приколоти до верхнього зрізу кишені і пришити в край.


КРОК 4

На кишені виконати шов лицьовим боком всередину з припусками шириною 1 см, припуски шва розпрасувати.


КРОК 5

Виконати шов бокової деталі лицьовим боком всередину з припусками шириною 1 см), залишивши посередині в шві відкритою ділянку довжиною 1 см для куліски, а також вище ділянку довжиною бл. 7 см для вивертання.


КРОК 6

Кишеню приколоти до нижнього зрізу бокової деталі (сумістивши шви) і настрочити на бокову деталь поперечними строчками з бажаними інтервалами (= бажана кількість секцій кишені).


КРОК 7

Краї прорізу для куліски вистрочити по обидва боки на відстані по 1 см на довжину по бл. 1 см, виконати закріпки.


КРОК 8

Обидва зрізи бокової деталі розділити на 4 рівних відрізки, шпильками поставити мітки. Деталі дна приколоти до зрізів бокової деталі (сумістивши надсічки з поставленими мітками), пришити з припусками 1 см.


КРОК 9

Косметичку вивернути через відкриту 7-сантиметрову ділянку в шві бокової деталі, потім відкриту ділянку шва зашити вручну.


КРОК 10

Косметичку скласти виворітним боком всередину, верхній край (= згин) припрасувати (біля прорізу куліски) і вистрочити на відстані бл. 7 мм.


КРОК 11

За допомогою англійської шпильки в куліску верхнього краю косметички втягнути шнур, на обидва кінці шнура надіти обмежувач, на кінцях шнура зав'язати по вузлику.


Готово!

FOTOS: JAN SCHMIEDEL. PRODUKTION: CATHARINA HADER

 

За матеріалами Burda 8/2018


0
Поділитись:

Хіт продажу