0
Акція 1+1=3

60-ті знову в моді!

Силуети свінгових шістдесятих стали легендарними і, мабуть, уже ніколи не втратять своїх позицій: у цьому сезоні вони знову актуальні. Ласкаво просимо до ери модної революції та креативного екстазу: 1960-ті роки принесли не тільки політичні потрясіння, а й кардинальні зміни у світі моди.

 

Alessandro Dell'acqua; VERSACE; Burda 3/2010#102, 105 A

 

Мері Квант, королева мініспідниці, підкорила модні подіуми своїм сміливим дизайном — її спідниця міні стала не просто предметом одягу; це була заява, символ свободи і юнацького пробудження. Британська модель Твіггі зробила нову довжину міні від Мері Квант справжнім проривом.

 

Як полюбити сукню в клітинку

 

Сукня Каталог Burda 1/2018#6401 A, британська модель Твіггі

 

Незабаром мініспідниця стала частиною образу стюардес.

 

Жіночі образи в кіно. Серіал "Бортпровідниця": красиво йди до дна!

 

 

Але не лише одна Мері Квант розгойдувала світ моди. Андре Курреж і П’єр Карден подарували свої найвідоміші «космічні» колекції, що прогриміли на весь світ. Сріблясті тканини, футуристичні дизайни і сміливі візерунки — їхні колекції були як модна подорож всесвітом.

 

Тренд: металік. Блискучі образи на свято

 

Комплект Burda 4/2015#129, CARDIN, VERSACE 

 

Такі дизайнери, як Баленсіага і Живанші, реагували на модні течії та створювали моделі із чіткими лініями, часто натхнені архітектурним мистецтвом, які копіюють і до сьогодні.

 

Pierre Cardin, Burda 7/2012#101, NO°21

 

Усі вони були як рок-зірки, злітнопосадкові смуги та вулиці — їхня сцена. У цей час створювався не тільки одяг, а й твори мистецтва, що ідеально передавали повстанський, яскравий і живий дух того часу.

 

Burda 8/2020#113, 112 A; Юбер де Живанші

 

До сьогодні ця епоха, якщо говорити про модні інновації, є неперевершеною — тоді мода була чимось більшим, ніж просто тканина і шви, це був гімн свободи і вираження індивідуальності.

 

Сукня-шифт: 20 викрійок BURDA

 

Моделі з журналу Burda Вінтаж 2015: костюм Ніко, сукня Тіна, сукня Джейн

 

ФОТО: LAUNCHMETRICS.COM/SPOTLIGHT: PAOLO LANZI; ISIDORE MONTAG; ULLSTEIN BILD  MIRRORPIX; GETTY IMAGES; WWW.PLAINPICTURE.COM; EVERETT/SHUTTERSTOCK; DEPOSITPHOTOS; ВИРОБНИК

 

 

Усі викрійки вінтажних моделей BURDA

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка