Фата от кутюр: тенденції у весільній моді

Фата, віночок і капелюшки з вуаллю – сьогодні ми занурюємося у ностальгійне замилування, бо  мода знову звертається до ретрообразів у весільних аксесуарах. Фантазії на тему фати, втілені в компактному розмірі, усю увагу привертають до обличчя і завдяки цьому  можна збагатити портретну галерею під час весільної фотозйомки. А це, погодьтеся, великий бонус у нашу цифрову епоху, коли найбільшим трендом є фіксація моментів у форматі соцмереж.

 

Вуаль – в кадрі!

Інтригуюча пелена вуалі ледь-ледь приховує найкрасивіші у світі очі. Так хочеться, щоб вітер хоч трошки хитнув цю хмарку над чолом нареченої! І, звісно, ця фантазійна композиція із фатину на обідку цілком уміщається в кадрі  формату «інстаграм»!

 

Як пошити весільну сукню своєї мрії

 

STEPHEN JONES (1,2)

 

Віночок

У дусі ар-нуво або із натяком на образи прерафаелітів глибоко посаджений віночок з білими квітами прикрасить гладеньку зачіску нареченої. Коштовна біжутерія відтворює квіти в натуральному розмірі, скажімо в техніці емалі, а всі стеблинки тут у виляді золотих ланцюжків. Німфа лісова чи володарка моря – ідея для сценарію весілля може початися саме з такого маленького аксесуара, як коштовний віночок нареченої.

 

Романтичні сережки з дроту і бісеру власноруч

 

ROSANTICA

 

Капелюшок з вуалеткою

Цей апетитний мереживний капелюшок вимагає динамічного і веселого сценарію: а що, як вітер? А що, як викрасти не туфельку, а капелюшок у нареченої? Відкрите обличчя і біле мереживне коло, зсунутого на потилицю капелюшка, пасуватиме до округлих і відкритих рис. Для церемонії та елегантного весілля, навіть не першого для нареченої, також підійде капелюх із невеликими крисами і вуалеткою. Такий доповнить стриману сукню-футляр або плаття-костюм.

 

Золота мама! Що вдягнути на весілля до дітей

 

STEPHEN JONES, MAISON MICHEL (2,3)

 

Обідок, а не тіара

Хоч мода на 90-ті актуальна, ми вподобали тіару не зі стразами, а зовсім іншого смаку. Традиція крафтових прикрас у сполученні із штучними перлами має сучасний контекст і дійсно є екологічною. А зручно в такому у далеких мандрах: де вітер, хвилі…

 

5 ідей, як прикрасити обруч для волосся

 

SIMONE ROCHA

 

Фрістайл

Невимушеність – тренд, який вимагає кропіткої і продуманої композиції. Ми розкриваємо секретні прийоми, як досягти спонтанності і створювати подібні витвори самому. Перший – асиметрія. Уникайте центральної композиції, бо навіть принцип «золотого перетину» базується на зміщенні акценту від середини. Другий прийом – це багато всього і раніше непоєднуваного в одному. Звісно, матеріали вибирайте прискіпливо і за темою. І третій – це внутрішня свобода. Не заперечуйте собі, якщо ви вже в процесі творення!

 

Весільні клопоти: вибираємо сукню для нареченої

 

STEPHEN JONES (1,2), MAISON MICHEL

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет з рукавами реглан і штани з низьким кроковим швом

У зручних трикотажних костюмчиках малятам так весело проводити час хоч вдома, хоч на прогулянці. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Тренчкот з накладними кишенями

Традиційний тренчкот з накладними кишенями, відлітною кокеткою, погонами і патами, пошитий з...

39.90 грн.

Брюки кюлоти з м'якими складками і на кокетці

Якщо ви любите комбінезони, але вважаєте їх непрактичними, ви неодмінно оціните комбінацію блузки...

39.90 грн.