Як пошити зручну маску для сну

Розкіш у простоті: ці маски для сну пошити легко завдяки нашому майстер-класу. В якості тканини для маски найкращим вибором буде натуральна біобавовна.

Вам знадобиться:

- бавовняні тканини (візерунчаста і однотонна)

- флізелін волюменфліз

- еластична стрічка бл. 0,40 м завширшки 2 см

- павутинка зі шнуром для канта бл. 0,55 м

- ножиці

- кравецькі шпильки

- англійська шпилька

- голка для шиття

- кравецька лінійка

- нитки для шиття

- пристрій для формування куточків і країв


КРОК 1

Намалювати шаблон маски для сну підходящого вам розміру.

 

 

З однотонної тканини викроїти деталь маски з припусками завширшки 1 см. На візерунчасту тканину і волюменфліз лицьовим боком вгору накласти деталь маски з однотонної тканини так, щоб волюменфліз і візерунчаста тканина виступали на 7 мм. Деталі зшити по контуру по розміченій лінії шва. Припуски шва зрізати уздовж країв припусків однотонної деталі.

 

Пов'язка-окуляри для сну

 


КРОК 2

Від павутинки зі шнуром для канта відрізати відрізок завдовжки як зовнішній край (периметр) маски, кінці павутинки зшити вручну.

 

Піжамна вечірка: святкуємо Новий рік по-новому!

 


КРОК 3

З візерунчастої тканини викроїти косу бейку для канта завширшки 5 см і завдовжки як зовнішній край (периметр) маски плюс 1 см на припуски для шва. Кінці бейки зшити лицьовим боком всередину з припусками шириною 1 см.

 

Домашні капці власноруч - це просто!

 


КРОК 4

Косу бейку скласти вздовж навпіл лицьовим боком назовні, у згин вкласти шнур для канта з павутинкою. Впритул до потовщеною частини канта прокласти строчку (лапка швацької машини для пришивання застібок-блискавок і кантів). Припуски, що виступають, зрізати до ширини 1 см.


КРОК 5

З однотонної тканини викроїти смугу 52 х 6,4 см. Смугу скласти вздовж навпіл лицьовим боком всередину, поздовжні зрізи зшити на відстані 1 см. Смугу вивернути. Еластичну стрічку завдовжки 38 см втягнути у смугу, кінці еластичної стрічки зафіксувати.


КРОК 6

Підготовлений кант приколоти з лицьового боку (= однотонна тканина) маски для сну (крок 1) і пришити, використовуючи лапку швацької машини для пришивання застібок-блискавок і кантів.


КРОК 7

Кінці еластичної стрічки приколоти до бокових зрізів поверх канта. З візерунчастої тканини викроїти ще одну деталь маски і приколоти до деталі з кантом і еластичною стрічкою лицьовим боком до лицьовій боку.


КРОК 8

Деталі зшити, залишивши вгорі відкритою невелику ділянку для вивертання. Припуски шва зрізати близько до строчки, на ділянках округлення надсікти. Маску вивернути, відкриту ділянку в шві зашити вручну.

 

 

ФОТО: ЯН ШМІДЕЛЬ. ТЕКСТ: КАТАРИНА ХАДЕР.

 

Ще більше яскравих моделей та оригінальних ідей в журналі Burda Style 1/2021!

 


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки розкльошеного крою з еластичним поясом

Шерстяні брюки, розкльошені донизу, з кишенями з відрізним бочком. ...

40 грн.

Зараз переглядають

Сукня відрізна з пишними оборками

Сукня із шурхотливої тафти, з декількома рядами тюлевих оборок на спідниці гідна маленької...

35 грн.

Туніка сорочкового крою з защипами

Шовкова туніка розкльошеного силуету з видовженою спинкою і защипами, які формують легку...

40 грн.