0

Леопард повертається

Протягом десятиліть леопардовий принт кидало з крайності в крайність: від от-кутюр і аристократизму до асоціацій з нуворишами і вульгарністю. Масове повернення леопардового принта настає прямо зараз: його велика кількість в осінньо-зимових колекціях - ознака втоми від засилля мінімалізму. Пальто з леопардовим принтом - легке, яке можна носити навіть в прохолодний літній день, так і тепле, здатне стати доречною покупкою вже зараз.

 

Тренд сезону: леопардовий принт

 

Fashion References

У lookbook колекції Pre-Fall 2016 від Stella McCartney леопардовий принт - основа основ. Тематику  фотографій підтримують пухнасті кішки. На прикладі марки варто спробувати поєднувати леопардовий принт з іншими особливо модними у цьому сезоні речами, які дизайнери демонструють вже кілька сезонів поспіль, в їх числі бомбери,  кюлоти, піжамні шовкові шорти.

 

Тваринні принти. Тренд сезону

 

Інші дизайнери роблять ставку на елементи типового дівочого стилю. Хижий  принт на спідницях міді і об'ємних куртках комбінують з гостроносими туфлям і акуратним бантом. Пам'ятаєте Forbes: «Чи можу я носити леопардовий принт на роботу»? Такі елегантні поєднання забезпечують позитивну відповідь на це питання. 

 

Хижий  принт на спідницях міді від Донателли Верчсаче

 

Якщо дрес-код у вашому житті відсутній зовсім, можна скористатися неординарними поєднаннями. Головне пам'ятайте, що в жодному разі не варто поєднувати по декілька речей з леопардовим принтом в одному образі!  Відтінки основного кольору, стиль "плямок" точно будуть відрізнятись між собою і це точно матиме непривабливий вигляд. Звісно, це не стосується вас, якщо ви Донателла Версаче.

 

Звіриний принт від Донателли Верчсаче

 

Її неймовірна колекція із поєднанням не лише типових звіриних принтів, а й неонових відтінків зеленого та фіолетового кольорів - справжній витвір мистецтва. Така комбінація має дуже стильний вигляд завдяки спільній концепції.  Використовується основний однаковий тон сірого кольору, однаковий візерунок леопардового, зебрового принта.

 

З чим носити?

Незважаючи на те, що до 2016 року леопардовий принт втратив погані асоціації, користуватися ним все ж краще акуратніше. Якщо у вас буде настрій вдягнути одяг із леопардовим принтом, для початку виберіть невеликі аксесуари: хустку, поясну сумку, шкарпетки, рюкзаки.

 

Стильний образ із леопардовими сліпонами

 

Усі гостромодні речі з леопардовим принтом, на зразок туфель на стійких підборах, бомберів, піжам, кюлотів, не вимагають складного стайлінгу. Головне комбінувати їх із однотонними речами. Поєднувати їх з іншими принтами важкувато, а от з монохромними простими речами - саме те.

 

Стильний образ із леопардовими брюками

 

Будьте обережні з гіперсексуальними речами: колготками в сітку, високими підборами, корсетами та іншими ознаками лихих 2000-х. Якщо мода на велюрові костюми в зміненому вигляді повертається, це не означає, що вам варто знайти в шафі свій старий, який ви в останній раз надягали в школі.

 

Дуже ніжні та елегантні поєднання в образах хижого принта із блідорожевим, небесно блакитним та світлосірим кольорами.

 

Палітра сезону: з чим комбінувати леопардовий принт

 

Екстравагантості та присмаку епохи "Нью лук" додасть комбінація із червоним кольором.

 

Леопардовий принт в одязі

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Оце радісна новина для шанувальниць хижих принтів! Головне, дуже виважено їх використовувати.

Хіт продажу