0

Must have: корсетна сукня

Що може бути більш жіночним? Сукня-корсаж моделює вашу фігуру і є справжнім викликом.

 

DOLCE & GABBANA

 

Прощавайте, джогери, привіт, елегантність: останніми роками мода давала нам можливість (звичайно, дає і досі) почуватися комфортно, і ця тенденція йшла від самих дизайнерів. Це здавалося майже змаганням: на якому подіумі вбрання має більш повсякденний вигляд, хто вправніше «ламає» правила вечірньої моди кросівками чи подібними речами, яка модель з ефектом поношеної чи потертої стане новим інстаграмним хайпом?

 

Стрітстайл з BURDA: чорна прозора спідниця

 

CHRISTIAN SIRIANO

 

Тепер, коли у світі знову відбуваються визначні події у різних сферах і ми вже трішки скучили за гламуром у повсякденні, все різко повертається на 180 градусів. І корсетна сукня знову в центрі уваги!

 

Як вшити корсажну стрічку

 

SCHIAPARELLI

 

Той, хто запитає себе, невже жінкам знову треба терпіти щільні корсети, може бути цілком спокійний. З одного боку, завдяки новим матеріалам корсети вже не такі жорсткі й не настільки обмежують рухи, як раніше. З іншого — ми одержуємо вбрання, яке тримає поставу абсолютно рівною (ходити у ньому з опущеною головою ніяк не вийде), дає нам повне усвідомлення свого тіла, дивовижно багато натхнення та впевненості в собі. Просто спробуйте!

 

Винні кольори для вечора: створи образ із BURDA

 

ERMANNO SCERVINO

 

До речі, порушення стилю також можливе — джинсова куртка чи тренчкот у стилі оверсайз додадуть образу повсякденності.

 

Один образ Розі Хантінгтон-Вайтлі з фантазійним смокінгом

 

ROKH

 

Ліф ідеально облягає і підкреслює фігуру завдяки стрічці з корсажними паличками і вшитим кісточкам для бюстгальтера, спідниця широка, закладена складками: ця сукня, пошита за викрійкою Burda, – справжній хіт. Шукаєте модель для весільної сукні? Ця підійде ідеально!

 

Сукня-бюстьє - літній тренд, який перейшов з нами в осінь

 

Сукня Burda 11/2023#130

 

ФОТО: LAUNCHMETRICS.COM; BLASIUS ERLINGER

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9432 CE
64.9