Футляр для швацького приладдя своїми руками

У м'якому футлярі з тканини зручно і безпечно зберігати не лише ножиці, але і шпильки, голки, різці, а також інше гостре приладдя.

Вам знадобиться:

лляне полотно, бавовняна тканина, нитки, ножиці, трікмаркер, крейдяний олівець, кравецькі шпильки, масштабна лінійка, шаблон.


Шаблон викрійки

Формат А4 Залежно від розміру ножиць ви можете зменшити або збільшити шаблон.


КРОК 1

З лляного полотна викроїти деталь футляра з припусками на шви бл. 2,5 см, приколовши шаблон з виворітного боку. За допомогою крейдяного олівця обвести контури шаблону і перевести розмітку на тканину.


КРОК 2

За необхідності по контуру шаблона прокласти зметувальні стібки або вколоти шпильки. З лицьового боку деталі прокласти оздоблювальні строчки у довільному порядку (в центрі і на маленькому трикутнику праворуч).


КРОК 3

Шаблон знову приколоти до деталі. Використовуючи трікмаркер, обвести контури шаблону і розмітити припуски по всіх краях 1 см. Припуски деталі зрізати до цієї ширини.


КРОК 4

Деталь футляра із лляного полотна накласти на бавовняну тканину (підкладка) лицьовим боком до лицьового боку, приколоти і викроїти.


КРОК 5

Деталі футляра і підкладки зшити по контуру, залишивши у шві відкритою невелику ділянку для вивертання. Кути і припуски шва зрізати до ширини 2 мм. Футляр вивернути. Кути і краї вирівняти.


КРОК 6

Один край футляра запрасувати на лицьовий бік, приколоти і пришити.


КРОК 7

Футляр покласти виворітним боком вгору. Тепер другий край відвернути на виворітний бік до шва пришивання першого краю, приколоти і пришити.


КРОК 8

Футляр скласти посередині, приколоти і вистрочити нижню частину уздовж країв. При цьому відкрита ділянка в шві буде застрочена. За матеріалами Burda 3/2018


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Цікава ідея! Футляр схожий на екзотичну квітку(=

Хіт продажу

Жакет болеро для вечірньої сукні

Пальто і жакет болеро з оригінальною формою рукава. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Топ шовковий прямого крою

Шовковий топ із призбореним вирізом горловини прекрасно поєднується і з брюками, і зі спідницями....

49.9 грн.

Брюки-дудочки на вузькому поясі

Наші брюки-дудочки з вузьким поясом пошиті з еластичної тканини, тому дуже комфортні. ...

54.9 грн.