0

Досконалість та безпека в інноваційній моделі ножиць FYNNY

Шиття не терпить поспіху. Напевно у вас траплялись випадки, коли ви починали прискорювати свою роботу, щоб скоріше вдягти готовий виріб. І такі ситуації нерідко призводять до поколотих шпильками пальців чи подряпин від ножиць. Нова модель ножиць від Kretzer здатна вирішити ці та багато інших питань, пов'язаних із шиттям.

 

 

Досконалість та Безпека

Німецький бренд Kretzer, що вже протягом 95 років виготовляє професійні інструменти для шиття,  створив інноваційну модель, якій ще немає аналогів на ринку. Нові ножиці  з серії FYNNY 2 в 1 «Досконалість і Безпека» вироблені з високоякісної сталі X46Cr13 (1.4034), мають заокруглені на кінцях леза, які здатні захистити ваші руки під час роботи.

 

Особливість моделі в тому, що вона не тільки безпечна, але й практична - вдале рішення як для роботи з тонкими матеріалами, (навіть флізеліном), так і зі щільними тканинами, наприклад, пальтовими. Новий "безпечний" вид заточування впорається з роботою нітрохи не гірше за інші моделі серії FYNNY. Завдяки таким властивостям ножиці можна використовувати в школах шиття, де навчання проходять діти, і в закритих швейних майстернях. Так само FYNNY 2 в 1 від Kretzer будуть вдалою покупкою для побутового використання у людей з поганим зором або порушеною координацією.

 

 

Зручність в експлуатації

Моделі FYNNY «Досконалість і Безпека» ідеально підійдуть і для домашнього використання, оскільки інноваційна розробка зможе забезпечити захист наймолодших членів сім'ї, а також літніх людей. Нержавіюча сталь та зручна пластикова ручка з гнучкими вкладишами забезпечують зручне використання, особливо при постійній роботі. Ручки розроблені таким чином, що підійдуть в експлуатації шульгам.

 

Залежно від необхідних завдань ви можете вибрати різний тип ножиць. Для розкрою і роботи з щільними полотнами, для дрібних операцій, наприклад, висікання.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу