0

Комод повний ідей!

У звичайному комоді (наприклад, від Ikea) досить місця для різних інструментів і фурнітури. Ми підкажемо, як правильно все розмістити в цьому чудо-сховищі.

 

 

Верхній поверх
Нижній висувний ящик комода став верхньою відкритою полицею, прикріпленою до задньої стінки комода за допомогою куточків. У цю приставку зверху угвинчені дерев'яні штирі, що дуже зручно для зберігання котушок з різними стрічками і тасьмою.

 

Пліч-о-пліч
Вічна проблема: куди прибрати великі рулони паперу? Ідеальне місце - високі картонні туби, що стоять збоку комода і зафіксовані еластичною стрічкою.

 

Закрутки

Скляні банки з кришками, прикріпленими до вставленої в ящик полиці, економлять простір і наочно демонструють свій вміст.

 

По стійці струнко!
Кілька отворів різного діаметру дозволяють зберігати будь-які пензлі. До речі, це відмінне місце, щоб їх висушити.

Екстра-порада

Якщо поставити комод на ролики,це підвищить його мобільність.

 

Надійно, як у банку!
Старі бляшанки найкраще підійдуть для зберігання олівців, тюбиків та інших дрібниць, необхідних для творчого процесу. Приклеєна до дна банки контактна стрічка велкро не дозволить їй ковзати по ящику.

 

Точний розмір
Приклеєна до поверхні комода сантиметрова стрічка або довга лінійка буде завжди у вас під рукою, щоб відміряти потрібний відрізок тканини або тасьми.

 

Акуратно складені!
Листам викрійок BURDA, звичайно, необхідно мати власне відділення.

 

Повний порядок!
Випиляні з фанери розподільники дозволяють оптимально організувати простір. Пластикові коробочки підійдуть для зберігання намистин, голок и тому подібного приладдя.

0
Поділитись:

Хіт продажу