0

Сумка на пояс. Стильний привіт з 90-х

Ці сумки в 90-х підкорили нас своєю практичністю. А сьогодні вони до того ж стали стильними! Створіть свою індивідуальну модель. Всі три варіанти виконані по викрійці на основі кола.

Квіти життя

Яскраві тканини доповнені великою шкіряною китицею довжиною бл. 13 см, яка кріпиться на бігунку застібки-блискавки.


Денім-печворк

Ремінь з саржевої стрічки не обов'язково закріплювати в швах, замість цього виконайте з тканини маленькі трапеції і встановіть на них блочки. За допомогою гачків-карабінів ремінь з пряжкою (Prym) пристебніть до блочок.


Місто

Покрокова інструкція пошиття цієї сумки наведена нижче.


Вам знадобиться:

тканина (35 х 140 см), застібка-блискавка бл. 40 см, саржева стрічка шириною 2,5 см (2 х 45 см), застібка для рюкзака висотою 2,5 см (Prym), папір, олівець, нитки (Coats), ножиці, сантиметрова стрічка, шпильки, лінійка.


КРОК 1

Накресліть коло радіусом 13,5 см. На відстані 2,5 см вище центру кола накресліть пряму лінію. Менша частина кола = верхня відкидна частина сумки, велика частина кола = задня частина сумки. Виміряйте довжину округлених зрізів верхньої і задньої частин сумки.


КРОК 2

Передня частина сумки: від краю паперу в бік під прямим кутом накресліть лінію (1/2 довжини округленого зрізу верхньої частини сумки). Уздовж краю паперу вниз відміряйте 13 см, кінцеві точки з'єднайте плавною опуклою лінією (1/2 довжини округленого зрізу задньої частини сумки).


КРОК 3

Розкрій: з тканини викроїть коло 1х і передню частину сумки (зі складеної вдвічі тканини) 1х без припусків.


КРОК 4

На колі з тканини біля кінців накресленої на паперовій викрійці лінії виконайте маленькі надсічки для позначення верхньої і задньої частин сумки.


КРОК 5

Приколіть застібку-блискавку: одну тасьму - до прямого зрізу передньої частини сумки, іншу тасьму - до округленого зрізу верхньої відкидної частини сумки від надсічки до надсічки. Пришити застібку-блискавку.


КРОК 6

До округленого зрізу задньої частини сумки під кінцями застібки-блискавки приколіть по одному кінцю кожного відрізка саржевої стрічки. Зшийте округлені зрізи передньої і задньої частин сумки.

Порада: для вивертання сумки застібку-блискавку залиште відкритою.


КРОК 7

Сумку-ремінь виверніть лицьовим боком назовні. Кінці саржевих стрічок протягніть за перемички частин застібки для рюкзака, підверніть і застрочіть.


Тренд

Моделі з колекцій Missoni, Alexander Wang, Kenneth Cole, street style.

 

Фото: Ян Шмідель (11); Imaxtree (4). Постановка: Тереза Бахлер.


0
Поділитись:

Хіт продажу