0

Брюки-скінні

  • автор: Georgina (Olena)
  • дата: 11.09.2016
5
Поділитись:

Опис


Доброго вечора всім майстриням,
ці брючки -дудочки або скінні для дочки пошила рік тому, але через холоди, що тоді наступили, ми не змогли їх ані сфотографувати, ані поносити. Зате цього літа дочка їх практично не знімала.
По цій викрійці пошила я ще дочці й штанці для школи.
Викрійка дуже хороша, але, дівчата, що відшили цю модель раніше на російськомовному сайті писали, що вона маломірка.
Шила розмір 38 ( у дочки 36), дотримувалась у всьому інструкції.
Тканина: німецька бавовна з еластаном, дуже приємна.
Скінні дочці дуже подобаються, вона називає їх "вибух кольору" та носить із задоволенням.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Ооо, які чудові штанці, я б теж такі носила не знімаючи;) , вашій донечці дуже пасують, і колір піднімає настрій. Класні!

Дякую, Таню! Та й я б такі носила, тепер от шукаю собі підходящу тканину:)

Брючки чудові і надзвичайно прикрашають струнку дівочу фігуру. Щодо "маломірності" цієї викрійки у мене така думка. Цю вузьку модель рекомендовано шити з біеластичних тканини або хоча б таких, що розтягуються у поперечному напрямі. Я так розумію, якщо тканина тягнеться уздовж, то кроїти потрібно впоперек (не за повздовжньою ниткою). Бачу, ви шили з бавовни з елестаном. Цікаво, у підсумку, у який бік тягнуться ваші брючки - уздовж чи впоперек? 

Дякую, Олено! Тканина, з якої я шила скінні - розтягується впоперек. Там десь 2-3% еластану. Гадаю, що Ви праві: можливо, якщо шити з біеластичної тканини - то розмір співпаде. Тепер от задумаюсь над тканиною для своїх майбутніх штанців-скінні:)

Дякую за відповідь! Значить, все-таки викрійка дійсно трохи "маломірить". Дуже рідко стикаюся з таким. Але одного разу шила сукню прямого крою, навіть трохи простору з журналу за 2011 рік. Тканина відповідала вимогам. Але, як і багатьом іншим, хто її шив, довелося випускати в бокових швах. Тобто, краще було шити на розмір більше. Досі дивуюся, як так вийшло.

Хіт продажу