0

Джинсовий піджак.

  • автор: Владлена Снітко
  • дата: 06.05.2018
13
Поділитись:

Опис


Мій перший піджак для чоловіка. У журналі,на жаль, викрійка тільки до 52 розміру ( модель 133 ) ,тож прийшлося переробити самій так,щоб не порушити крій. Я задоволена,все вийшло як треба. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Какой классный !!!! Пиджак )))) Да и муж, должно быть, тоже, ведь невооруженным взглядом видно, как старательно и качественно выполнено изделие, с любовью и заботой. Восхищена Вашей работой, знаю из личного опыта, что мужские модели шить совсем не просто. Да еще и с корректировками по размеру.... Вы большая умничка !

Спасибо Вам большое! Это первый мужской пиджак. Больше всего я волновалась      как увеличить выкройку на 58 размер.

Ничего себе! Я думала, Вы с 52 на 54 увеличили. Но сделать корректировку выкройки на ТРИ размера и так безупречно посадить на фигуру!!!! ВАУ!!!! И , между прочим, 58 размер никак не дашь, очень эффектный внешний вид, или "лук", как сейчас модно говорить ))))

Спасибо! Бедный супруг из-за живота и купить себе ничего не может. Я тоже боялась, чтоб не вышел чехол на танк. И я заметила- пиджак стройнит и скрывает живот.

Спасибо! Бедный супруг из-за живота и купить себе ничего не может. Я тоже боялась, чтоб не вышел чехол на танк. И я заметила- пиджак стройнит и скрывает живот.

Піджак просто чудовий! Посадка ідеальна , строчечкі всі такі ретельно виконані! Видно , що робота потребувала немало часу і зусиль. 

Дякую Вам!! Так, більше за все посадка часу зайняла, бо фігура по спині хороша, але присутнє черевце.

Стильний піджачок вийшов, і робота видно якісна.

Дякую Вам!

Владлено, вітаю на ФФ) Ви почали свою галерею складним проектом - чоловічий верхній одяг, та ще й зі збільшенням викрійки. Куртка шикарна, пасує власнику. У мене така ж ситуація - журнальні чоловічі моделі потрібно збільшувати дуже сильно - до найбільшого розміру додати ще кілька, побоююся помилитися і через це шию чоловікові рідко.

Щиро дякую Вам!!Я спочатку перероблену викрійку відшиваю з макетної тканини, а потім вже з поправками переношу на папір. В журналі хороші чоловічі моделі, але їх замало,.

На що тільки не йдуть жінки заради коханих чоловіків! Владлено, я у захваті від самої куртки, і від тих зусиль, на які Ви наважилися! 
На фото зовсім непомітно 58 розміру!  Дуже вдала модель і виконання!

Щиро дякую! Для рідних шити- то задоволення, все одно який рівень складності.

Хіт продажу