0

У форматі міні: сумочка-гаманець на шию

Маленька, практична, стильна міні-сумочка - прекрасний і практичний аксесуар, який відмінно впорається зі зберіганням готівки або послужить чохлом для мобільного телефону.

Вам знадобиться:

натуральна або штучна шкіра металік; бавовняна тканина; флізофікс (флізелін); нитки для шиття; клей; ножиці; лінійка; кравецькі шпильки; ручна голка для шиття; прищіпки; 2 наконечника; сантиметрова стрічка; кліщі для біжутерії; олівець; ланкова ланцюг; 4 сполучних кільця.


КРОК 1

Деталь сумочки (15х20 см) двічі викроїти без припусків з флізофіксу і припрасувати до шкіри з виворітного боку. Обидві деталі викроїти зі шкіри.


КРОК 2

З флізофіксу зняти паперову основу і припрасувати обидві деталі до бавовняної тканини з виворітного боку. Викроїти обидві деталі, зрізавши зайве.


КРОК 3

Обидві деталі вистрочити уздовж верхніх країв в край.


КРОК 4

Для двох петельок викроїти зі шкіри по дві смужки розміром 0,5 х 4 см, склеїти виворітними боками за допомогою флізофіксу. І вистрочити обидва поздовжніх краї.


КРОК 5

Дві деталі сумочки скріпити виворітними боками за допомогою прищіпок. Смужки скласти в петлі і приколоти між деталями сумочки по бокових сторонах на відстані по 1 см від верху.


КРОК 6

Деталі сумочки зшити по бокових і нижньому зрізах, закріпивши петельки.


КРОК 7

Уздовж зовнішніх країв сумки пришити ланцюжок, вколюючи для цього голку в отвори від голки швейної машини.


КРОК 8

Два шматочки шкіри розміром по бл. 3 х 50 см склеїти за допомогою флізофіксу і вистрочити тричі на відстані і з інтервалом бл. 5 мм. На кінцях строчок залишити довгі нитки.


КРОК 9

Деталь розрізати на три смуги шириною по 6 мм, при цьому строчка на кожній смузі має проходити по лінії середини. На кінцях смуг нитки строчок міцно зав'язати на вузлики. Нитки не обрізати.


КРОК 10

З отриманих трьох шкіряних тасьм сплести косичку. Нитки строчок на кінцях косички зав'язати на вузлики.


КРОК 11

До кінців косички приклеїти наконечники. Ланкові ланцюжки довжиною по бл. 25 см зі сполучними кільцями на обох кінцях прикріпити до наконечників і петельок на сумці.


Готово!

За матеріалами Burda 3/2019

 


0
Поділитись:

Хіт продажу