Квіткове поле

  • автор: Єлізавета Риженко
  • дата: 07.09.2015
  • складність:
4
Поділитись:

Опис


Сукню зі штапеля шила на хрестини племінника. Шкода, звичайно, було різати такі квіти, але дуже хотілося пошити саме цю модель (№102). Максимально спростила викрійку, відмовилася від підкладки, деталь переду сукні зробила подвійною без шва посередині. Шви або французькі, або оброблені косою бейкою. На сукню купувала 1.4 м тканини, але рукава довелося викроювати не по дольовій нитці. Вирішила заощадити, адже постійно залишаються непотрібні обрізки тканини, а даремно... Більше так не роблю. Ця модель дуже вигідно підкреслює фігуру, на мій погляд. Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Завжди раніше, коли бачила це плаття, думала, що це стрейч-котон! Дуже здивувалась, що це - штапель!Ну, а блондинки та блакитний - просто створені один для одного!

До лиця суконька! Свіжа, по-літньому яскрава. Вже сумую за теплими днями. Як добре, що є чудова можливість, споглядаючи яскраві світлини, знову поринути в літо.

Дякую, дівчата! Олено, сукня м'ятного кольору чи "тіффані", як зараз модно говорити. Можливо мій старенький фотоапарат не передав повністю колір або екран комп'ютера.

Люблю такі квітчасті сукні! Одразу настрій піднімають, як одягнеш!

Хіт продажу

Футболка свободного кроя

Не футболка, а супервещь! И на это есть все основания: во-первых, просторный покрой с...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки лляні на резинці

Дуже зручні широкі брюки з еластичним поясом і патами внизу штанин. ...

49.9 грн.

Сукня приталена з вирізом-крапелькою

Браво! Пошита з переливчастого оксамиту сукня із вирізом-крапелькою, рукавами-крильцями і...

49.9 грн.