0
Акція 1+1=3

"Лінія прозорості" Ескізи на конкурс #мріядизайнера

  • автор: Вікторія
  • дата: 20.05.2017
13
Поділитись:

Опис


Моя колекція має назву " Лінія прозорості "

  Коричнева гама кольорів для реалістів, що критично ставляться до зовнішного світу, незалежних від чужих ідей та думок. Зазвичай такі люди не впадають в ілюзії, тримають під контролем емоції та дуже розсудливі. На мою думку такі люди завжди можуть бути собою, і в цілому стати щасливими. 

  Червона гама кольорів для мрійників, що живуть ілюзіями. Зазвичай серед них багато творчих, веселих та сповнених амбіціями людей.                                    

Матеріали:Перша модель зліва.  Плащ з білої органзи - шовку. На шовку вишивка візерунок " вінтаж "  або білий візерунок квітів. По пілочці ( замок) прозорий. Вузько коричневі джинси. Блуза з коричневими шовковими рукавами, що застібаються на коричневий гудзик. По пілочці білий шовк з жабо. Блуза застібається на лінії шиї. Аксесуари: біла сумка, білі босоніжки ( каблук 10 см ). Друга модель по середині. Сукня - пальто з коричневого шовку та темно коричневим поясом. Рукава та низ сукні з білого гіпюру. Застібається по пілочці на 6 гудзиків. На плечах рукава фонарики, що переходять у комір ( тканина білий шовк ), та білі підкладки також з шовку. Аксесуари: Темно  коричнева шляпа, біла сумка та коричневі батільйони ( 10 см каблук). Третя модель з ліва.  Плащ з білого шовку, що не застібається. Коричневий джинс з гіпюрними вставками. Темно коричнева кофтинка з шовковими рукавами, що переходять у білий квітковий гіпюр. Комір з білого гіпюру. Аксесуари: Біла сумка та босоніжки ( каблук 10 см). По червоному кольору теж саме тільки тканина червоно та бордових кольорів.

   Узагальнюючи все можна сказати, що вибір кольору одягу гардеробу, людина виконує інтуїтивно, адже нею керує її тип характеру, вподобання  та настрій. Чому саме " Лінія прозорості " ?.  На мою думку тому, що людина стає відкритішою та підкреслює лінії своєї фігури, адже впевнена людина вирізняється з поміж інших . Підбіраючи одяг людина відкриває себе,  і почувається комфортно.

+ коментувати

13 Коментарів

Добрый день. Очень симпатичные эскизы. Вы, наверное, не заметили, что моя работа для #мріядизайнера имеет аналогичное название..

Лишила коментар і запрацювали відповіді)

Доброго дня,на данний момент вважаю,що кращих ескізів ніж ці не бачила! 

Отличная работа,четко простроенна,прорисована,очень бы хотелось увидеть эти вещи в готовом варианте на моделях) 

Думаю, кроме прорисовки здесь очень важно описание, чтоб представить вещь готовой. Я б примеряла жакет)

О боже, это самое прекрасное что я видел .Меня ничто так не впечатлило за последний год как эта прекрасная работа!!Вы только посмотрите на этот стиль, на эти контуры.Мы сразу можем понять что хотел донести нам дизайнер, это великолепно!Мои аплодисменты!

Прямо совсем ничто-ничто?)

очень хорошая работа! автор молодец:)

Автор умничка. Очень интересная задумка. Мне нравиться эта прозрачная легкость.

Вікторія, а Вам не здається дивним, що усі коментарі, окрім першого Ани, зроблені пользователями, які зареєструвалися 1 день потому!?)) Ви вирішили, що розумніша усіх!))

Пробачте, за сарказм, не стрималася)))

Значить. Нічого дивного в цьому немає,взагалі. Людина має своє коло підтримки :рідні, одногрупники, друзі та просто люди, які зайшли оцінити. А я впевнена, якби Ви повідомили про участь в конкурсі, то Вас також напевно оцінили б. А сарказм у вас не вийшов

Ой, коли ж нам нарешті полагодять функцію відповідей на коментарі)

Дівчата, я дуже рада, що конкурс прийшовся вам до душі і у нас з'явилось багато цікавого матеріалу)

Анюта, не переживайте, що до назви. Головне - сама робота. Я гадаю, що це випадковість, яка підтверджує що "треди у повітрі", а чіткі лінії, як загальний елемент, повертаються у моду)

 

Надю, на сайті стало з'являтись дедалі більше нових користувачів. А  останній час багато хто зареєструвався саме заради конкусу. Це ж добре, що "группа підтримки" не полінувалась і лишила коментар! Усім потрібно знати, що їх роботи варті уваги, нехай і такої неупередженої) А що до перемоги ні коментарі, ні лайки на вибір не впливають. Фаворита обирає особисто Лідія Сметана на свій смак і розсуд, адже втілювати #мріюдизайнера будуть на її виробництві.

 

Анастасіє, я розумію, що вам міг трохи засмутити попередній коментар. Іноді в конкурсах переможця вибирають голосуванням, тому напевно, деяких користувачів, які не звернули увагу на правила #мріядизайнера могла збентежити такая яскрава активність нових користувачів) 

Тому мені хочеть нагадати, щоб пер за все ми звертали увагу на саму роботу, а вже потім на те, що хтось про неї говорить. І давайте ставитись з повагою, мотивувати і надихати одне до одного))

А я вважаю, що усі молодчинки, бо це конкурс, в якому потрібно не просто зробити шер чи поставити лайк, траба заморочитись і намалювати) Тому усім від мене велечезний плюсик, я захоплююсь вами, мрійники)

Детальний опис дає змогу уявити ваші проекти в реальності, Вікторіє.

Успіху в конкурсі!

Зачекайте будь-ласка