Новорічний костюм

  • автор: Олеся Шапаренко
  • дата: 05.01.2018
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Пора новорічних ранків закінчилася, з'явилося трохи часу і можна написати про костюм своєї малечі. Викрійку пересняла з улюбленої майки, прям на тканині домалювала трусики,і отримала гарне боді. Юбка у нас "туту" простіше нікуди. Коли милувалася донечкою на святі, я пригадала, що саме її поява в моєму житті стала поштоахом до початку шиття.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Спіднички туту - чудовий винахід. Так просто можна зробити ефектне і стильне святкове вбрання власноруч. Дуже милий костюм ви зробили для донечки з чарівною посмішкою)

Колись давно я почала шити через відсутність гарного вбрання в магазинах. Здається тепер такий багатий вибір, але пошите власноруч для себе і своєї дитини все одно найкраще)

Дякую. Без спорно ваша правда, зараз нібито і вибір на будь-який смак та все ж це не те. Моя дівчинка дуже сором'язлива, гарне вбрання і індивідуальність додає їй впененості))

Яке чудове новорічне вбрання.Дівчинка мов би маленька єльфійска принцеса!До того ж маленька з гордістю може сказати , що це їй мама пошила!Творчих Вам успіхів!

Дякую за гарні слова!!!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка з суцільнокроєними рукавами

Трикотажна блузка з суцільнокроєними рукавами забезпечена еластичною куліскою із зав'язками,...

30грн.

Зараз переглядають

Сумка-вузлик

Модна сумка має бути ще й практичною! Найкращий доказ - наша модель із сяючої металізованої...

30грн.

Пальто з рельєфними швами

Комір-стійка, рукава і накладні кишені легкого пальта букле декоровані готовими тасьмами з...

30грн.