0

Одеський зимовий флешмоб "Вечірнє вбрання"

  • автор: Ірина Горшкова
  • дата: 27.12.2019
5
Поділитись:

Опис


Доброго дня всім! Для зустрічі Одеського швейного клубу в Оперному театрі я обрала модель блузи з номеру 1/2019 м.109 та спідницю з номеру 1/2016 м.106

Блузу змінила кардинально, на фото видно. Але залишилися рукава-реглан, які гарно сіли. Планую зшити ще якусь річ по цій викрійці, не змінюючи її. Витратила 2м тканини - сітка з вишивкою. Брала 36 розмір і ще трохи приталювала. Якою саме буде моя блуза, стало зрозуміло майже в кінці роботи, плани змінювалися щодня)). Спочатку застібка мала бути спереду на малесеньких гудзиках, потім зрозуміла, що не встигну і відмовилася від цієї ідеї. Вирішила робити блискавку ззаду. Бант придумався вже на останніх примірках, чогось бракувало спереду. Бант зйомний. Його можна зняти і блуза перетвориться на звичайну офісну річ, яка гарно буде виглядати зі спілницею-олівець Спідницю зробила на підюпнику. Пояс-корсет. Витратила 3м тканини - колівський атлас.
Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Ірина,  в тебе вийшов чудовий елегантний образ з елементами  ретро,  він тобі чудово пасує! 

Ірино, подумки приміряла на себе всі розкішні образи з цього шикарного флешмобу. Ваше вбрання найближче до мого власного смаку, тому я просто підкорена ним) Таке витончене і сучасне ретро!

Ірина, чудове вбрання! Ви, як героїня пьєси А.П.Чехова" Три Сестри". Дуже гармонійно виглядаєте.

Неперевершено! Я просто в захваті.  Ваш образ найдовершеніший. Ірино, ви так чудово переробили сорочку, що у вашому варіанті вихідної моделі і не впізнати.   Дуже стильний і витончений образ.

Элегантно и аристократично!!!
 

Хіт продажу