0

Осіння мімікрія. Парка

  • автор: Анна
  • дата: 30.09.2019
8
Поділитись:

Опис


Доброго дня! Нарешті знову я на форумі. Багато часу минуло з останньої моделі, багато чого було зшито влітку, але то немає часу, то немає фотографа. І, ось, до вашої уваги парка № 104 з 1/2009, розмір 44. Довго я дивилась на цю модель, але постійно щось зупиняло. Несамовита тяга до жовтого кольору зробила свою справу. Побачила цю плащову тканину на розпродажі, і, чомусь, в голові з'явилась саме ця модель. Парка шилась з “запаркою”. Тканина дуже тонка, незвично, незручно,одним словом — бракує досвіду. На відміну від оригінальної моделі мені довелось зробити підкладку. З-за того,що тканина дуже тонка кишені довелось зробити теж на тонкій підкладці. Взагалі на теплу погоду вийшло дуже зручно та комфортно. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Мрії повинні збуватися, і так чудово, коли ми самі можемо їх здійснити) Такий сонячний і водночас такий осінній колір, чудова парка!

Дякую. У похмуру погоду відчуваю себе сонечком)

Яскраво та сонячно! Відмінна парка! Мені дуже сподобалась.

Дякую)

Очень яркая, солнечная, такая вся по-настоящему осенняя!! Цвет просто ВАУ -  вам очень идёт и цвет и фасон.

Дякую) 

Теж задивлялася на цю модель - жіночна і мила річ у спортивному стилі. Прекрасний вибір кольору. Гарна парка! Як приємно, коли річ радує і нарешті пошито те, про що так давно мріялося)

Дякую. Викрійка дуже сподобалась. Хочу ще, але сіреньку та з плотненької тканини))

Хіт продажу

№ викрійки 133
59.9