Як пошити сукню максі з пластроном Burda 11/2020 модель 111

Сукня максі з широкою оборкою по нижньому краю дуже зручна і затишна в холодну пору року. Вона вдало поєднується із різними чоботами та черевиками. Цю модель можна носити навіть на тонку водолазку. Шити її нескладно, треба лише уважно та акуратно виконати пластрон. Сподіваюся, мій МК стане в пригоді тим, кому також сподобалася ця модель.

Вам знадобиться:

Для пошиття сукні 38-го розміру вам знадобиться: викрійка Burda 2/2020#111; віскозна тканина 2,30 м завширшки 140 см; флізелін G 785; 5 ґудзиків.


Пошиття

Зовнішні та внутрішні деталі кокеток переду і спинки скласти, відповідно, лицьовими боками, зшити плечові зрізи.

(Усі фото можна відкрити у новій вкладці і побачити у повному розмірі).

 

 

Припуски швів розпрасувати.

 

 

Зовнішню і внутрішню кокетки скласти лицьовими боками, сумістивши плечові шви, сколоти і зшити середні зрізи і зрізи горловин.

 

 

Припуски шва зрізати близько до строчки, на ділянках округлення надсікти в декількох місцях впритул до строчки.

 

 

Кокетку вивернути, краї виметати і припрасувати. Відкриті зрізи кокеток зметати. Праву частину кокетки переду накласти на ліву частину кокетки переду, сумістивши лінії середини переду, нижні зрізи зметати. На правій частині кокетки переду обметати поздовжні петлі за розміткою.

 

Як пошити пластрон на сорочці

 

 

Верхні зрізи переду і спинки призборити між мітками-зірочками, для цього по обидва боки від розмічених ліній швів на відстані по 5 мм прокласти машинні строчки великими стібками. Зрізи поки не стягувати.

 

 

Перед накласти на спинку лицьовим боком до лицьового боку, зшити плечові зрізи.

 

Як пошити блузон 119 Burda 2/2019 без підкладки

 

 

Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

 

Кокетку приколоти і пришити до рельєфних зрізів переду і спинки між куточками лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши плечові шви, почати/закінчити строчки точно в куточках. На початку і в кінці строчок виконати закріпки.

 

 

10 популярних архівних моделей суконь BURDA, які варто пошити і сьогодні

 

 

Припуски переду і спинки надсікти в куточках впритул до кінців строчок.

 

 

Верхні зрізи переду і спинки стягнути на нижніх нитках строчок призборювання до довжини нижніх зрізів кокеток переду і спинки.

 

 

Нижні зрізи кокеток переду і спинки пришити до поперечних зрізів переду і спинки між надсічками лицьовою боком до лицьового боку. На початку і в кінці строчок виконати закріпки.

 

 

Припуски кожного шва обметати разом і запрасувати на сукню.

 

 

Виконати бокові шви. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

Один образ Зої Дойч в картатій сукні з білим комірцем

 

 

Для призборювання оката рукава по обидва боки від розмічених ліній швів між мітками-зірочками прокласти строчки великими стібками на відстані по 5 мм.

 

 

Розрізи рукавів виконати за розміткою. Краї кожного розрізу розкласти в пряму лінію і пришити якомога ближче до одного поздовжнього зрізу окантовувальної бейки.

 

 

 

 

Бейку запрасувати поверх шва пришивання на розріз, потім відвернути на виворітний бік, обігнувши зрізи, підвернути і приметати над швом пришивання (ширина окантовки в готовому вигляді - 7 мм).

 

 

 

Окантовувальну бейку вистрочити вздовж шва пришивання близько до шва, закріплюючи внутрішні зрізи.  верхнього кінця розрізу бейку з виворітного боку зшити навскіс, як виточки. Окантовку переднього краю розрізу відвернути на виворітну бік, внизу заметати.

 

 

Шліца рукава на манжеті: найпростіший спосіб

 

 

Виконати шви рукавів. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

 

Нижні зрізи рукавів призборити до довжини манжет. Кінці ниток строчок призборювання зв'язати. Зборку рівномірно розподілити. Манжети пришити до нижніх зрізів рукавів, припуски на кінцях манжет виступають за краї розрізів рукавів на довжину по 1,5 см. Припуски швів пришивання запрасувати на манжети.

 

 

Косу бейку для повітряних петель скласти вздовж навпіл лицьовим боком всередину. На відстані 7 мм від згину прокласти строчку. Припуски шва зрізати близько до строчки. Бейку вивернути, припрасувати. Вивернутий рулик розрізати на 2 рівні частини, сформувати повітряні петлі.

 

Три способи, як зробити застібку на повітряні петлі

 

 

Повітряні петлі приколоти до передніх кінців манжет посередині між швами пришивання і згинами манжет. Кінці петель лежать на припусках, довжина петель залежить від розміру ґудзиків.

 

 

Манжети скласти по припрасованих згинах лицьовим боком всередину, на кінцях манжет зшити короткі зрізи, закріплюючи повітряні петлі.

 

 

Манжети вивернути, внутрішні запрасовані зрізи манжет пришити потайними стібками.

 

 

Рукави приколоти до зрізів пройм лицьовою боком до лицьового боку, сумістивши поперечні мітки на рукавах і переді. Поперечні мітки на окатах рукавів сумістити з плечовими швами. Окати рукавів стягнути на нижніх нитках строчок призборювання так, щоб рукави відповідали розміру пройм. Кінці ниток строчок призборювання зв'язати, складки рівномірно розподілити. Рукави вметати і вишити з боку рукавів. Припуски кожного шва зрізати близько до строчки, обметати разом і запрасувати на рукав.

 

 

Оборки низу скласти лицьовими боками, короткі зрізи зшити (= бокові шви). Припуски кожного шва обметати разом і запрасувати в один бік. Один поздовжній зріз оборки (= нижній зріз) обметати, запрасувати на виворітний бік на ширину 1,5 см і настрочити. Інший поздовжній зріз оборки призборити. Для цього на відстані 1 см і 1,7 см від зрізу прокласти строчки великими стібками, біля бокових швів строчки перервати, кінці ниток строчок призборювання залишити звисати. Верхній зріз оборки стягнути до довжини нижнього зрізу сукні. Кінці ниток строчок призборювання зв'язати, складки рівномірно розподілити. Оборку пришити до нижнього зрізу сукні лицьовою боком до лицьового боку, сумістивши бокові шви. Припуски шва обметати разом і запрасувати вгору.

 

Як пошити сукню з оборками, оздоблену кантом

 

 

Ґудзики пришити до лівої частини кокетки переду відповідно до прометаних петель. Ще 2 ґудзики пришити до задніх кінців манжет відповідно до повітряних петель.

 

Плетені ґудзики-кульки власноруч: 4 кроки

 

 


Сукня готова!

Більше фото сукні з різних ракурсів можна побачити на фотофорумі.

 

 


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки лляні прямого крою без пояса

Привіт із 60-х! Обтислі брюки без пояса забезпечені кишенями з відрізними бочками. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки-джогери з жакардової тканини

У моделі, пошитої з елегантної жакардової тканини, буде не соромно показатися навіть в опері! На...

39.90 грн.

Жакет приталений з вузькими лацканами

Щоб довго не вагатися, з чим же вдягнути на роботу трикотажні брюки, пошийте до них відразу і...

39.90 грн.