Пальто

  • автор: Люда
  • дата: 06.03.2017
  • складність:
Подобається  10
Поділитись:

Опис


Це пальто на теплій підкладці мамі я пошила зимою. Вона його носила декілька разів в кінці лютого.

Восени я в утепленому пальто довго ходила. А весна цього року одразу така тепла, шо вже і на тонкій підкладці буває часом жарко в сонячний день...

Але то таке, мама ним задоволена, колір подобається - знайде коли поносити.

А я не дуже задоволена своєю роботою )

В мене було зо два метри цієї тканини і з темнішої я розкроїла і пришила асиметричний великий комір, нижню частину і комбіновані великі накладні кишені.... Так було в журналі і я мріяла, шо мені вийде зробити теж таке шось елегантне....

Но! Я і математика - то речі не те, шо паралельні... ми - мимобіжні! І в логіки моєї часто вихідний.... Коротше кажучи, міряє мамочка моє гіпотетично елегантне творіння-сюрприз і... ми регочем крізь сльози! Такої какафонії в мене вже давно не було: великі накладні кишені - на рівні колін, комір, як в Гюльчітай, пів лиця закриває, а спереду зіяє дира на 10 см - поли не сходяться... 

Нормальна людина, певно, таке передбачила би, враховуючи, шо ріст моєї моделі - 160 см.

Словом, на фото - найліпший результат, якого мені вдалось добитись, виходячи з того шо я втворила... Виточки - занизько, плечі - заширокі - але терпінь і вмінь моїх на модернізацію більше не вистачило )

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

О,Людо,підпишусь майже під кожним словом:виточки занизько,кишені на колінах і широкі плечі.Теж шию зараз це пальто на замовлення(коли дошию,виставлю  на форум).Тому кишені зробила в рельєфах,виточки підняла десь приблизно на 2см вверх(бо моя "модель" теж 1,59).Але ,судячи з вашого пальта,яке вдалося на славу,і мамі пасує-і в мене все вийде(надіюсь;))

)))) Дякую! Успіхів і терпіння! 

Я запостила не з гордості, а з думкою, шо може хтось врахує мої помилки )) Мені би хтось це сказав перед розкроєм - не винаходила би велосипед ))))

Людо! Ви - молодець цілих три рази. Перший - коли пошили мамі пальто, другий - коли взялись його переробляти і третій - коли показали всім! Не будьте надто строгими до своєї роботи. Виглядає добре. Мамі згодиться! Впевнена, що вона його часто носити буде! Я от не завжи наважувалась переробляти відверто невдалі моделі. Так тримати! Будь-який досвід у швацькій справі - цінний досвід.

Спасибі! Переробляти і ремонтувати - то для мене, як покарання )))))

Людо, хвала вашій упертості переробити те, що відразу не вдалося як слід. 

Враховуючи корективи, які довелося внести, пальто має цілком привабливий вигляд. Гарний колір привертає увагу в першу чергу, а помилки не кожен і помітить.

))) Дякую! На те і сподіваюсь, що не помітять ))) 

На днях приобрела пальтишко белорусского производства. Рассматриваю его. Ну как добиться такого ВТО в домашних условиях? На швейных предприятиях имеются промышленные швейные машины, специальные гладильные установки, прессы, приспособления для формовки воротников, головок рукавов. Вопрос риторический. Как на домашней швейной машине строчить толстую пальтовую ткань? Сколько же терпения иметь надо? Вы молодчина! И как же греет маму это пальтишко доченькиными ручками сшитое. Младенцам раньше шили приданое, считалось/считается, что эти вещички обладают особой материнской энергетикой. Так и вашей маме в этом пальтишке тепло по-особому. Вы нарабатываете опыт, который дорогого стоит. И пусть Вам в  поддержку будут слова - тренируйся, тренируйся, тренируйся и станешь Мастером! 

О так, це відпрасовування комірів і рукавів - це точно стресовий момент! Не бачила в продажу ні разу таких валиків і досочок, якими користуються в майстернях "кутюрного" пошиву на замовлення. А шкода ,я би купила.

А ця тканина, до речі, дуже м'яка. Моя дитяча швейна машинка її осилює ))

Я дещо в шоці. Перейшла на Ваш виріб з головної сторінки Форуму як на красиве пальто яскравого кольору, бо мрію про своє перше пальто :) Продивилась фотографії і починаю читати... По фотографіям і не можна сказати, скільки праці було вкладено у виробництво, а потім - перевиробництво (переробку :))! Між іншим, зараз я шию для себе сукню і завищена талія за журналом у мене під груддю опинилась :) А мій зріст всього 170см. Навіть не 175см, як у достатньо багатьох дівчат! Ви - дуже мужня людина, якщо взялись за переробку та фінішували з готовим прекрасним виробом.

Ой, дякую за коментар! (Вибачте за пізню відповідь - тільки сьогодні побачила)

Тільки коли я зіпсувала і переробила декілька речей, зрозуміла, як важливо враховувати фігуру, форми людини і фактуру тканини! ))

На помилках вчаться. Для своєї мами, я зробила висновок, більше не буду нічого шити з такими чіткими строгими плечима - наступного разу спробую реглан. Для себе уяснила - ніяких рюшечок і воланів, а тільки просте і лаконічне.

І тканини - я тепер стараюсь не ігнорувати підказки в журналі, бо із зітханням згадую як розпрощалась із сукнею з нестрейчевої тканини, в якій могла тільки стояти і ще з однією літньою, в якій через два нижніх шара можна було в листопаді гуляти, якби не рукави )))) 

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня відрізна з воланами на рукавах

Сукня романтична, але при цьому нічого зайвого. Маленькі волани на укорочених рукавах роблять її...

35 грн.

Зараз переглядають

Спідниця зі складками на поясі

Завдяки сяючому напівпрозорому пуловеру з драпіруванням біля лівого плеча, що нагадує шарф,...

35 грн.

Хустка нашийна чоловіча в’язана

Для Нього об'ємна, для Неї витончена: теплі і затишні трикутні хустки не тільки зігріють взимку,...

0 грн.