0
Акція 1+1=3

У стилі денді: як пошити 4 краватки-метелика

Класичний предмет чоловічого гардеробу додасть і жіночому вбранню індивідуальності і екстравагантності! І ми покажемо, як легко своїми руками створити чотири різних стильних краватки-метелика.

Асиметрична краватка-метелик

Виконана в нестандартній формі і з блискучої тканини в клітину, краватка-метелик підкреслить вашу індивідуальність і екстравагантний стиль денді.


Вам знадобиться:

- рукав з тканини - перемичка - атласна стрічка для зав'язки - нитки і голка для шиття - шпильки - сантиметрова стрічка - ножиці


КРОК 1

Зшийте з клаптя тканини (34х14 см) рукав, припрасуйте. Рукав складіть і зашийте кінці, як показано на фото.


КРОК 2

Кінці рукава складіть таким чином, щоб утворилися по два кутки. По одному кутку з кожного кінця виверніть навиворіт і зашийте.


КРОК 3

Перемичку оберніть навколо складеного рукава, кінці зшийте на виворітному боці. У якості зав'язки прикріпіть атласну стрічку.


Золотава краватка-метелик

Золота краватка-метелик під шкіру рептилії має гламурний вигляд. Доповніть її модним золотим ременем і золотими прикрасами або біжутерією під золото.

 

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

- шкіра металік золотого кольору розм. 15х30 см

- англійська безпечна шпилька або шпилька для брошок

- текстильний клей

- нитки для шиття

- голка для шиття шкіри

 

ОПИС РОБОТИ:

Для краватки-метелика викроїти прямокутник розм. 30х12 см, а також 1 смужку довжиною 10 см і шириною 2,5 см. Прямокутник скласти уздовж лицьовим боком всередину. Довгі зрізи зшити на ширину 5 мм. Припуски розкласти в різні боки і приклеїти. «Рукав» вивернути, шов укласти на нижньому боці точно посередині, кінці загорнути на зворотний бік, посередині зшити. Середину метелика призборити і оповити ниткою. Смужку укласти навколо середини, кінці склеїти на зворотному боці метелика. Зі зворотного боку краватки-метелика пришити шпильку.


Плісирована краватка-метелик

Модель з бавовняної тканини вражає технікою плісирування.

 

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

- бавовняна тканина або шовк розм. 20х25 см

- ланцюжок з ланок довжиною бл. 85 см

- гачок-карабін з кільцем

- нитки для шиття

- плоскогубці.

 

ОПИС РОБОТИ:

Для метелика викроїти прямокутник розм. 22х20 см, для перемички смужку довжиною 7 см, шириною 5 см. Прямокутник скласти навпіл, зрізи зшити на ширину 1 см, залишити в шві отвір для вивертання довжиною бл. 5 см. Припуски на кутках зрізати навскоси. Вивернути і припрасувати, отвір у шві зашити вручну.

Прямокутник скласти так, щоб краї довжиною 9 см лежали один на одному, згин злегка припрасувати. На відстані 3,5 см від згину прострочити. Метелик скласти так, щоб шов лежав на припрасованому згині (нижній бік). На верхньому боці на відкритих зрізах метелика закласти по 1 складці у напрямі до шва, складки посередині пришити вручну.

Смужку для перемички скласти уздовж, прострочити на відстані 1,5 см від згину. Вивернути і припрасувати. Смужку укласти впоперек на середину метелика, кінці загорнути всередину навколо верхньої частини метелика. Смужку перемички зшити вручну. Кінці ланцюжка з'єднати за допомогою плоскогубців. Подвійний ланцюжок протягнути в куліску по нижньому боці метелика і пришити. На інший кінець ланцюжка прикріпити гачок з карабіном.


Подвійна краватка-метелик

Подвійні «крила» краватки-метелика з шовку кольору фуксії роблять її більш об'ємною.

 

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

- тканина (бавовна або шовк) розм. 20х30 см

- безпечна (англійська) шпилька або шпилька для брошки

- нитки для шиття.

 

ОПИС РОБОТИ:

Для метелика більшого розміру викроїти 1 прямокутник довжиною 30 см, шириною 10 см. Для меншого метелика викроїти 1 прямокутник розм. 25х8 см. Для перемички викроїти смужку довжиною 7 см, шириною 5 см.

Прямокутники та смужку скласти уздовж, довгі зрізи зшити на відстані 1 м. Припуски розпрасувати на краї прасувальної дошки. Отримані рукави (куліски, труби) вивернути.

Шов метеликів розташувати посередині нижньої частини, кінці загорнути у напрямі до нижньої частини, посередині зшити. Менший метелик укласти на великий. Середину краватки призборити і оповити ниткою, Смужку для перемички укласти навколо посередині. Кінці зшити на зворотному боці краватки. Зі зворотного боку краватки прикріпити шпильку.


Стильний образ

Ось як за допомогою чоловічого аксесуара створити стильні і жіночні образи.

 

Фото: Ян Шмідель (8); catwalkpix.com (3); постановка: Діане Шролл.


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка