0
Акція 1+1=3

Спідниця-олівець із розрізом та з вишивкою

  • автор: Наталка Бабійчук
  • дата: 24.04.2016
10
Поділитись:

Опис


Доброго дня.

В мене була ідея створити ділову, строгу спідницю з вишивкою в етнічному стилі. Натхнення було, а ось до діла не доходило, якось не бачила я куди накладати вишивку. Роздивляючись журнал, я таки вирішила що и до чого. Модель спідниці дуже сподобалась, якби і строга, але з пікантною ноткою у вигляді розрізу із планкою, ось на цій планці і вирішила накласти вишивку. До цієї спідниці пасує поясок, який я робила трохи раніше. В цій спідниці можливо вести переговори, робити презентації, працювати в офісі, де пропонується дрес-код. Отже взяла розмір 36, але трохи зменшила по бокам, бо була трохи завелика, також зробила її коротше. Тканина - габардин. Робилося все по опису, нескладна модель.     

Із цією моделлю я беру участь у  конкурсі #хочувжурнал

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Наталю, спідниця розкішна! Я в захваті від ідеї скористатися саме цією викрійкою. Навіть не розглядала її в такому ракурсі - прикрасити вишивкою. А вона ніби створена для цього. Може колись руки дійдуть повторити подібне. Додала до вибраного. Просто клас! Дякую за показ і успіху в конкурсі!

Дякую. Буду чекти ваш варінт спідниці.

О, это прекрасно! Просто прекрасно! Как же давно я мечтаю о такой юбке, чтоб была в меру строгая, стильная и с вышивкой.
Желаю удачи в конкурсе!

Наталья, спасибо за отзыв и пожелания.

Яка краса!!! Таке вдале поєднання офісного стилю з вишивкою! Погоджуюсь з дівчатами - хочеться повторити!

Дякую Лариса, мені дуже приємно, що мій варіант спідниці вам сподобався и надихає на творчій процес.

Несподіваний варіант)))) Цікава ідея і гарне виконання)

Дякую. Надія. Дуже приємно.

Супер идея! Хочется повторить!

Дуже гарна спідниця!!!