0

Як за допомогою бретелей зробити дизайнерську річ

Найчастіше «дизайнерською» річ роблять зовсім не фантастичний крій і неймовірні тканини, а одна, але помітна деталь. Якщо у вас є набридла футболка або лонгслив, перетворіть стару річ на ефектну новинку! Для цього буде достатньо додати незвичайні бретелі, і ваш топ буде по праву претендувати на лаври подіумних моделей.

Вам знадобиться:

- футболка - флізелін - репсова стрічка (два відрізи шириною 2 см і довжиною 33 см, вісім шириною 5 мм і довжиною 35,5 см) - маркер для тканини - лінійка


КРОК 1

Зміцніть флізеліном перед і спинку виробу, вирівнявши флізелін по нижній точці вирізу. Проведіть лінію, що проходить через нижню точку вирізу, і по цій лінії відріжте всю верхню частину футболки.


КРОК 2

Бретелі: візьміть широкі стрічки і припрасуйте 2 см з одного кінця кожної стрічки. Пристрочіть до цих кінців по дві вузькі стрічки.


КРОК 3

Двічі підігніть зріз топа на 1 см і прострочіть. Відступивши 15 см від бокових швів, пристрочіть до спинки топа широкі стрічки (вузькі стрічки повинні залишитися на протилежних кінцях). Пристрочіть по дві вузькі стрічки до передньої частини топа. Зав'яжіть тонкі стрічки вузликами.


Чудовий результат!

За матеріалами burdastyle.com


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 117
69.9грн