Сукня у кольорі Tiffany

  • автор: Наталія Ковалевич
  • дата: 08.09.2020
  • складність:
Подобається  2
Поділитись:

Опис


Тіфані, м"ята. бірюза! Як цей колір тільки не називають! Але головне, що цей колір неймовірний! Холодний, але такий привабливий!

Модель дуже проста. Як-то кажуть, на два шви і на дві години роботи! От і захотілось поекспериментувати. Рукав то довший, то коротший. Спідниця то ширша, то вужча, то довша, то коротша. То широкий підгин низу, то вузький. То з кишенями у бокових швах, то без них.

Я скільки шию, ще ніколи стільки не переробляла!!! Все виглядало просто жахливо! І довжина, і ширина, і пропорції... Все, крім  вирізу горловини. Не дуже люблю квадратний виріз, але тут він виглядає чарівно!

Перша година ночі... Остання проба пера перед тим, як відправити все у смітник (стримував неймовірний колір і дуже крута тканина льон-бохо)... Вирішила відкинути всі експерименти і зробити так, як пише інструкція. І ось воно! Нарешті! Вдалося! 

Нехай з якоїсь там спроби, але вдалося!!!

P.S. Шкода, що фото не перадає усієї краси кольору.

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Наталія, сукня дуже гарна і Вам неймовірно личить! Сукня, дійсно, вдалася! І колір неперевершений, хоча, як на мене, то я чомусь завжди вважала, що цей колір більш личить білявкам. Але він Вам дуже пасує. Шкода тільки, що ви не вказали витрати тканини на сукню  і розмір викрійки.

А для себе я вже давно зробила висновок, що пропорції моделі, які надають дизайнери "Burda", найбільш для мене вдалі. І так, як і Ви в цьому разі, після декількох експериментів і переробок найчастіше зупиняюся на журнальному варіанті. 

Фото чудові. Успіхів.

Часом за видимою простотою стоїть стільки вкладеної праці, роздумів та зусиль. Сукня вийшла прекрасна! Дуже вдалі аксесуари - взуття та сумочка.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер з кишенею-кенгуру

Як приємно розслабитися в невимушеному трикотажному пуловері з кишенею-кенгуру! Ширину по...

30 грн.

Зараз переглядають

Пальто розкльошеного силуету з відкладним коміром

Легке пальто не дасть замерзнути в цей день. Круглий комір, накладні кишені з клапанами і...

30 грн.

Пуловер зі зборками на рукавах

Яскраві і хитромудрі орнаменти приковують погляди. Тому не дивно, що наш трикотажний пуловер...

30 грн.