Модна сумка зі штучної шкіри

Сумка максі-формату зі штучної шкіри під крокодила. Всередині у неї є пришита кишеня. Приємне доповнення – знімний клатч на блискавці. Сумка і клатч зі штучної шкіри, модель 113 із Burda 12/2015.

Вам знадобиться:

Штучна шкіра з тисненням під крокодила 0,70 м шириною 135 см; підкладкова тканина 0,40 м шириною 140 см; жорстка прокладка S 520 1,15 м шириною 45 см; 1 металева застібка-блискавка довжиною 20 см; 1 блочка, що пробивається, діаметром 11 мм; 1 гачок-карабін довжиною 3 см; флізелін формбанд; нитки для обметування петель та оздоблювальних строчок; «чарівна» кравецька крейда. Рекомендовані матеріали: ті, що тримають форму.


РОЗКРІЙ

ПАПЕРОВА ВИКРІЙКА Згідно з наведеними нижче розмірами, виготовте із шовкового паперу деталі паперової викрійки у натуральну величину або накресліть деталі прямо на лицьовому боці штучної шкіри/ підкладкової тканини за допомогою кравецької крейди і лінійки. Розмір сумки: 43 Х 36 Х 12 см Розмір клатчу: 22 Х 16 см ПРИПУСК У розмірах всіх деталей включені припуски шириною 1 см. Деталі прокладки викроїти без припусків. РОЗКРІЙ Плани розкладки показують найбільш раціональний спосіб розташування деталей викрійки на штучній шкірі/ тканині. Зверніть увагу на те, щоб накреслені на деталях паперової викрійки лінії напряму поздовжньої нитки розташовувалися паралельно прузі/ згину тканини. ЗІ ШТУЧНОЇ ШКІРИ З ТИСНЕННЯМ ПІД КРОКОДИЛА: а) 2 деталі сумки довжиною по 53,5 см і шириною по 38 см, включно з припусками; b) 2 бокові деталі сумки довжиною по 36,5 см і шириною по 14 см, включно з припусками; с) дно сумки довжиною 14 см і шириною 38 см, включно з припусками; е) деталь клатча довжиною 32 см і шириною 22 см, включно з припусками; f) внутрішня кишеня (задній бік) довжиною 12 см і шириною 18 см, включно з припусками; g) внутрішня кишеня (передній бік) довжиною 10,5 см і шириною 18 см, включно з припусками; i) 2 стрічки для кріплення клатча довжиною по 35,5 см і шириною по 1 см, включно з припусками; j) стрічка для застібки на блискавку довжиною 6 см і шириною 1 см, включно з припусками; k) 2 обшивки довжиною по 4 см і шириною по 1,5 см, включно з припусками. З ПІДКЛАДКОВОЇ ТКАНИНИ: d) 2 деталі сумки довжиною по 36,5 см і шириною по 38 см, включно з припусками; b) 2 бокові деталі сумки довжиною по 36,5 см і шириною по 14 см, включно з припусками; с) дно сумки довжиною 14 см і шириною 38 см, включно з припусками. ПIДКЛАДКА: а) 2 деталі підкладки довжиною по 43 см і шириною по 36 см; b) 2 бокові деталі підкладки довжиною по 34,5 см і шириною по 12 см; с) дно підкладки довжиною 12 см і шириною 36 см.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО РОБОТІ ЗІ ШТУЧНОЮ ШКІРОЮ

Для виконання швів використовуйте звичайні нитки для шиття і відповідну товщині шкіри голку швейної машини. Для фіксації швів і зрізів можна використовувати шпильки тільки для штучної шкіри, на якій не залишаються сліди. Для жорсткої шкіри або шкіри, на якій залишаються сліди від шпильок, використовуйте канцелярські скріпки. Деталі крою зі штучної шкіри не можна наметувати, а шви розпорювати, так як залишаться сліди від голки. Рядки виконуйте стібками середньої величини - занадто дрібні стібки можуть пробити шкіру. Щоб ваша швейна машина добре просувала шкіру і виконувала рівну строчку, використовуйте тефлонову лапку. Або виконуйте строчки через шовковий папір, який потім потрібно буде видалити. Прасувати штучну шкіру слід тільки через сухий пропрасовувач без пари, попередньо спробувавши на непотрібному шматочку матеріалу, із якого будете виконувати виріб. ПОШИВ При зметуванні деталі крою складати лицьовим боком всередину. На початку і в кінці кожного шва виконувати закріпи.


ФЛІЗЕЛІН ФОРМБАНД

На відстані 9,5 см від одного короткого зрізу кожної деталі сумки (а) кравецькою крейдою викреслити лінію згину обшивки (1).


ПРИПРАСОВУЄМО ПРОКЛАДКУ З ФЛІЗЕЛІНА

Флізелін формбанд припрасувати з виворітного боку деталей а, b і g: до деталей, а флізелін формбанд припрасувати так, щоб ланцюговий шов на флізеліні поєднувався із розміченою лінією згину обшивки (1а), до деталей b - відповідно, уздовж одного короткого зрізу = верхній зріз сумки , до деталі g - уздовж одного поздовжнього зрізу = верхній край кишені (вхід в кишеню).


БОКОВІ ДЕТАЛІ СУМКИ

Припуск по одному короткому зрізу кожної бокової деталі сумки (b) запрасувати на виворітний бік і пришпилити. Бокові деталі сумки накласти на одну (а) лицьовим боком до лицьового боку, поєднавши нижні зрізи і один короткий зріз кожної бокової деталі з поздовжнім зрізом деталі сумки. Бокові деталі сумки пришити вздовж поздовжніх зрізів з припуском шириною 1 см (3). Іншу деталь сумки (а) пришити аналогічно до інших поздовжніх зрізів бокових деталей (b). Припуски по бокових верхніх зрізах відвернути на виворітний бік і пришпилити. Припуски пришивання бокових деталей відвернути на деталі сумки (а) і припрасувати. Деталі сумки (а) відстрочити нитками для обметування петель вздовж швів від верхніх країв бокових деталей сумки (b) прямими строчками (довжина стібка - 4-5 мм) близько до швів. Нитки строчок коротко не зрізати, завести на виворітний бік і зв’язати з нитками нижніх строчок. Сумку вивернути (3а).


ПРИШИВАЄМО ДНО СУМКИ

Один поздовжній зріз дна сумки (с) приколоти до нижнього зрізу однієї деталі сумки (а) лицьовим боком до лицьового боку, при цьому припуски по коротких зрізах дна сумки виступають. Дно сумки пришити, починаючи / закінчуючи строчку точно у куточку (4). Сумку вивернути. Інший поздовжній зріз сумки пришити аналогічно до нижнього зрізу іншої деталі сумки (а). На припусках по нижніх зрізах бокових деталей сумки (b) зробити надсічки точно біля швів на довжину по 1 см (4а). Короткі зрізи дна сумки приколоти, відповідно, до бокових деталей сумки. Пришити, починаючи / закінчуючи строчки точно біля куточків (4b). Сумку вивернути.


ВНУТРІШНЯ КИШЕНЯ

Дубльований прокладкою поздовжній зріз передньої деталі внутрішньої кишені (g) запрасувати на виворітний бік на ширину 1,5 см, з лицьового боку верхній край кишені відстрочити на відстані 1 см = вхід в кишеню. Передню деталь кишені накласти на задню деталь кишені (f) виворотом до лицьового боку, поєднавши нижні і бокові зрізи. Передню деталь кишені пришити вздовж бокового і нижнього зрізів в край (5).


СТРІЧКА ДЛЯ КРІПЛЕННЯ КЛАТЧА

Стрічки (i) скласти виворітними боками, поздовжні зрізи зшити в край. Один кінець стрічки протягнути у півкільце застібки-карабіна, кінець стрічки настрочити (6).


ПІДКЛАДКА

Бокові деталі підкладки (b) накласти на одну деталь підкладки (а) лицьовим боком до лицьового, поєднавши нижні зрізи і один поздовжній зріз кожної бокової деталі (b) з поздовжнім зрізом деталі прокладки (а). Бокові деталі підкладки пришити, почавши знизу строчки на відстані по 1 см від зрізів. Іншу деталь підкладки (а) аналогічно пришити до інших поздовжніх зрізів бокових деталей (b). Припуски швів розпрасувати. Пришити дно підкладки, як описано в кроках 4, 4а і 4b, надсічки на припусках не виконувати. Верхній зріз підкладки запрасувати на виворітний бік на ширину 1 см.


ПРИШИВАЄМО ПІДКЛАДКУ

Уздовж верхніх зрізів деталей сумки (а) на відстані по 9,5 см від зрізів «чарівною» крейдою викреслити лінії згинів обшивок і припуски (7). На одній деталі підкладки (а) і на внутрішній кишені на верхніх зрізах поставити шпильками мітки середини. Внутрішню кишеню накласти на деталь підкладки, поєднавши мітки і верхні зрізи. Приколоти. Деталь підкладки (а) із внутрішньою кишенею приколоти до верхнього зрізу однієї деталі сумки (а) виворітним боком до лицьового, поєднавши верхній запрасований зріз підкладки із розміченою лінією шва.


ПРИШИВАЄМО ДЕТАЛЬ ІЗ ВНУТРІШНЬОЮ КИШЕНЕЮ

Деталь підкладки з внутрішньою кишенею пришити у край, на початку і в кінці шва виконати закріпи (7а). Аналогічно пришити підкладку до внутрішнього зрізу обшивки іншої деталі сумки (а). Підкладку вкласти в сумку виворітним боком до виворітного.


ДЕТАЛЬ ІЗ КАРАБІНОМ

Суцільнокроєну обшивку верхніх зрізів деталей сумки (а) відвернути по лініях згинів на виворітний бік пришпилити (8). Вільний кінець стрічки для кріплення приколоти точно посередині однієї бокової деталі сумки (b) і пришити. Верхні зрізи бокових деталей сумки і підкладки сколоти і зшити в край нитками для обметування петель (8а). Верхні і бокові краї деталей сумки відстрочити в край. Нитки строчок коротко не зрізати, а завести голкою на виворітний бік і закріпити.


РУЧКИ

Поздовжні зрізи ручок запрасувати на виворітний бік на ширину по 1 см. Ручки скласти вздовж навпіл лицьовим боком назовні, поєднавши за запрасовані краї. Ручки відстрочити по контурах в край, зшиваючи вздовж краю (9). Кінці кожної ручки приколоти до деталі сумки (а) на відстані по 8 см від бокових деталей по 5 см від верхнього краю і пришити вручну нитками для обметування петель (10) або пришити на швейній машині.


ШИЄМО ПРАКТИЧНИЙ КЛАТЧ ПІД СУМКУ

Обшивки (k) приколоти до кінців застібки-блискавки виворітним боком до лицьового і настрочити в край нитками для обметування петель (11). Один короткий зріз клатчу (е) приколоти до однієї тасьми застібки-блискавки виворітним боком до лицьового на відстані 3 мм від зубчиків. Деталь клатчу пришити в край (12). Інший короткий зріз клатчу пришити аналогічно до іншої тасьми застібки-блискавки, для цього клатч скласти лицьовим боком всередину. Бокові зрізи клатчу сколоти виворотами, зшити нитками для обметування петель в край (13). Стрічку для застібки-блискавки (j) вдіти в бігунок . Кінці стрічки зшити, при цьому бігунок відвернути в бік (14). Стрічку зшити біля бігунка вручну. У куточку біля кінця застібки-блискавки на клатчі встановити блочку, захоплюючи всі шари. Клатч зафіксувати на сумці за допомогою застібки-карабіна.


0
Поділитись:

Хіт продажу

Топ зі зборками в бокових швах

Елегантний виріз «водоспад», зборки в бокових швах - цьому симпатичному топу, викроєному за косою...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет-блуза двобортна з ременем

Двобортний жакет із кишенями-портфелями і коміром із лацканами можна носити з яскравим топом або...

49.9 грн.

Жакет лляний однобортний приталеного силуету

Літній жакет приталеного силуету в класичному стилі і сукня-сорочка з короткими рукавами за цією...

54.9 грн.