0

Сукня з тканини "з бабусиної скрині"

  • автор: Інна Чайка
  • дата: 30.07.2019
13
Поділитись:

Опис


Доброго дня, шановні майстрині! 

Постійно передивляюсь роботи, які ви викладаєте на форум. А сама наважуюсь це зробити вперше. Приємно порадіти за красивих і умілих панянок. Ваші роботи надихають мене і мотивують. Дякую!

 Шити навчалась ще з дитинства від мами, яка має професійну освіту. А потім закинула це заняття. Зараз, коли стало доволі важко знайти в магазині річ, яка б тебе повністю задовольнила, повернулась до цієї прекрасної ідеї - шити собі одяг власноруч. А мама знову навчає. 

Пропоную вашій увазі сукню, яку пошито з відрізу, який набирався моїми рідними ще за радянських часів та так і пролежав. Його ширина - лише 90 см. Довжина - 3 м. Склад - якась синтетика, але доволі приємна на дотик і в носці. Порадувало, що тканина не линяє.

Шила 40 розмір, нічого у викрійці не змінювала, крім довжини. Тканина доволі прозора, тому додала під'юбник з мадаполаму. 

Дякую, що завітали на мою сторінку!

 

+ коментувати

13 Коментарів

Добро пожаловать, Инна в наше сообщество:)))
Платье получилось у Вас замечательное - летнее , лёгкое) Очень мне понравилась расцветка:) 

Спасибо, Катерина.  С платьем справилась, теперь буду тренироваться с фотосессиями. У Вас они всегда на высоком уровне. Буду брать пример.

Інно, вітаю на фотофорумі! Приємно бачити нових майстринь) Люблю тканини "з бабусиних скринь", сама радію, коли такі мені дістаються. Є в них щось тепле, трохи романтичне, трохи ретро. Речі з таких матеріалів виходять цікаві, з особливим настроєм. Подобається ваша сукня - ви в ній як біла трояндочка)

Дякую, Олено. Коли шиєш з тканин, що давно лежать, отримуєш одразу декілька задоволень. По-перше, "розхламлюєшся";  по-друге, маєш приємне відчуття завершеності чогось давно розпочатого, але покинутого; а по-третє, чудову нову річ майже безкоштовно. У моєму випадку це 11 грн. за застібку-блискавку. 

Вам дуже личить ця сукня і тканна гарна.

Дуже дякую, Татьяно.

Ідеально співпали тканина та модель, вам дуже личить!

Дякую, Ларисо. Як починала роботу над сукнею, не дуже вірила в гарний результат. Все ж таки тканина не сучасна і малюнок на ній набагато крупніший,  ніж запропонований в журналі. Але результат порадував. Настрій у сукні вийшов інший, та особисто мені близький. 

Инночка, у Вас получилось шикарное платье!))) Я так думаю, что ткань ждала именно Вас и именно этот фасончик платья;)) Очень удачно, нежно и, если честно, я эту выкройку увидела только после Вашего платья, а ранее даже внимания не обратила!;)))

Большое спасибо, Марина! Очень приятно получить такой комплиментарный отзыв от такой опытной рукодельныцы, как Вы. Всегда с удовольствием читаю о флешмобах днепровского клуба "Мисс шью" и клубов из других городов. А при покупке очередного номера журнала "Бурда" в первую очерередь заглядываю в оглавление - есть ли там публикация о наших мастерицах.

Ой, Инночка, спасибо большое!))) А Вы присоединяйтесь к нам, пусть даже заочно! Мы будем очень рады!;))) 

Спасибо за приглашение. Постараюсь воспользоваться. Уже третий день любуюсь белоснежными работами днепровских мастериц и комбинезонами одесситок в свежем номере журнала.

Спасибо за приглашение. Постараюсь воспользоваться. Уже третий день любуюсь белоснежными работами днепровских мастериц и комбинезонами одесситок в свежем номере журнала.

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9