0

Сумка-круасан: модний аксесуар власноруч

Сумка у формі круасана – це останній тренд! І назва тут каже сама за себе. З таким модним і зручним аксесуаром ви матимете чарівний вигляд та настрій.

Вам знадобиться:

викрійка; джинсова тканина 0,80 м завширшки 140 см; бавовняна тканина для підкладки 0,30 м завширшки 140 см; флізелін G 785; застібка-блискавка: для меншої сумки – завдовжки 30 см, для більшої сумки – завдовжки 40 см, нитки для шиття, голка для ручного шиття, кравецькі булавки, сантиметрова стрічка, кравецькі ножиці, лінійка.


Розкрій

Викрійку безкоштовно завантажити тут. Усі деталі викроїти з припусками завширшки 1 см.

 

Із джинсової тканини:

21 Внутрішня деталь сумки зі згином 2х

22 Зовнішня деталь сумки зі згином 2х

23 Ручка зі згином 1х

 

З підкладкової тканини:

24 Деталь сумки зі згином 2х

 

Щоб сумка тримала форму, деталі крою дублювати прокладкою з виворітного боку.

 

 


Виконання роботи

 

КРОК 1

На зовнішніх деталях сумки закласти і заметати складки у напрямі міток-стрілок. Зовнішні деталі сумки приколоти до внутрішніх деталей виворітним боком до лицьового боку і зшити по контурах на відстані по 5 мм. Далі деталі обробляти як одношарові.

 

КРОК 2

Уздовж верхніх зрізів деталей сумки пришити застібку-блискавку. Застібку-блискавку розкрити. Округлені зрізи деталей сумки зшити лицьовими боками.

 

Ланцюгова реакція: шиємо мінісумочку на талію

 

КРОК 3

Поздовжні зрізи ручки зшити лицьовим боком усередину. Припуски шва розпрасувати. Ручку вивернути і припрасувати так, щоб шов лежав посередині.

 

КРОК 4

Кінці ручки сумки пришити зверху до сумки між короткими поперечними зрізами (ручка лежить усередині, шви ручки пізніше будуть лежати з нижнього боку). За бажання перед пришиванням ручки на її кінцях можна зав’язати не туго по вузлику.

 

Це просто: велика спортивна сумка власноруч

 

КРОК 5

На деталях підкладки зшити округлені зрізи. Припуски решти зрізів запрасувати на виворітний бік. Підкладку натягнути на сумку виворітним боком до виворітного боку і пришити вручну. Сумку вивернути.

 

 

Сумка-круасан матиме також блискучий вигляд у класичному варіанті зі шкіри чи глянцевого атласу замість джинсової тканини.

 

Усі різновиди еко-сумок, які ви можете пошити своїми руками

 

Штани Burda 9/2023#108 A

 

ФОТО: TANJA TREMEL; JAN SCHMIEDEL. ВИРОБНИЦТВО: CATHARINA HADER

 

Ще більше цікавих моделей і оригінальних ідей у журналі Burda Style 9/2023!

 


0
Поділитись:

Хіт продажу