0

Люблю шити 2/2019

Люблю шити 2/2019

У випуску:

Ми подбали про те, щоб вам було комфортно цього літа, де б ви не були!

Універсальні моделі для міста та відпочинку.

З подіуму! Зелена сукня для чарівної та сміливої.

М'який денім, квітчасті кюлоти, жовтий і оборки.

Модні дітки: пісочник & капелюх.

 

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску
Колекція: Основна колекція
Колекція: Мода plus
Колекція: Діти
Колекція: Аксесуари
+ коментувати

10 Коментарів

Чудовий номер!

Як він мені подобається! Комбінезон 108.плаття 107.пуловер з трикотажу у смужку разом з джинсовими шортами . З обкладинки першого номера пошила плаття 2 рази. Перше батистове у квіточки, друге з льону. Викрійка супер .на мене підходить.якщо будуть нормальні фото покажу.

Чудовий номер! Так як у Харкові не натрапила на нього у продажу, хотіла замовити на сайті обидва випуски. Але можливо вибрати тільки один за раз. Питання до редакції - чи можна включити обидва журнали в одне відправлення, щоб не переплачувати за доставку?

Добрий день, Ларисо. Я уточню це питання і пізніше напишу, як це зробити.

Ларисо, пізніше додадуть технічну можливість замовляти різні номери одночасно. Поки що виберіть один номер, наприклад, Люблю шити 1/2019.

Кількість примірників вкажіть 2.

А у полі "Місце проживання окрім адреси напишіть уточнення, що хочете отримати один примірник 1/2019 та один примірник 2/2019, щоб вони надійшли одним поштовим відправленням.

https://prnt.sc/o5vtb4

Зазвичай після заповнення форми замовлення з Вами для підтвердження має телефоном зв'язатися наш менеджер. Обов'язково поясніть і йому подробиці Вашого замовлення.

Дякую!

Доброго дня!
Не бачила в Києві цього журнала ні в кіосках, ні в супермаркетах, дк продаються Бурда та інші дурнали цього видавництва. Тому питання: чи взагалі був десь продаж цього журналу? Де його можна придбати, крім сайту?

Добрий день, Роксано.

Звичайно цей журнал розповсюджується в усіх точках продажу, де продаються інші видання Burda. Особисто я вчора бачила "Люблю шити" 2/2019 в звичайному АТБ мого мікрорайону в Херсоні. Залишився один примірник, інші розібрали)

Наші читачки також пишуть, що і перший, і другий випуски були у продажу, де вони їх і придбали. Оскільки наклад цього спецвипуску менший від основних випусків Burda Style, можливо, у Вашій місцевості його швидко розкуповують або треба звернутися з питанням до розповсюджувачів преси - чи замовляють вони його для продажу в своїх точках?

О, щастя! Вчора знайшла 2 примірника в київському Новусі і забрала один. А от у кіоску Преса на проспекті Науки мені сказали, що у них такого журнала не було, ні першого, ні другого номера. Воно й не дивно, бо тираж 7200 примірників. Для України це явно замало.

Я взагалі в Рівному не знайшла ні першого ні другого випуску(((((прийшлось замовляти в інтернеті.А чому дитячі розміри тільки 128р максимально на старших дітей від134-152 нічого нема а якщо є то дуже рідко трапляється.зробили як в оттовре від малявок до підлітків

 

Хіт продажу