3 простих кроки до оновлення улюбленої куртки

Кольорові вставки з контрастного матеріалу звичайну спортивну куртку перетворять на колекційну модель. Зробити це  досить просто. На всіх трьох спортивних куртках вони шиються за одним принципом. При пришиванні нижніх частин рукавів по діагоналі стежте за тим, щоб тканини не розтягувалися і шов не став «хвилястим».

Вам знадобиться:

спортивна куртка, джерсі, репсова стрічка в смужку, нитки для шиття, ножиці, лінійка, шпильки, розпорювач швів, кравецький маркер.


КРОК 1

Відпороти манжети (пізніше ви пришиєте їх до перешитих рукавів). Над ліктем накреслити косу лінію по лінійці. Розрізати рукав.


КРОК 2

Джерсі скласти навпіл, наколоти на рукав, по зрізу вище ліктя і шву рукава дати припуск по 1 см на шви. По нижньому краю припуск не давати.


КРОК 3

Репсову стрічку настрочити паралельно зрізу на відстані 4 см. На вставці з джерсі виконати шов рукава і пришити манжету. Нижню частину рукава вкласти в рукав куртки, приколоти і пришити.


Більше варіантів!

Ви можете пришити нижні частини рукавів і по прямій - цей спосіб переробки ще простіший. Яскраво-рожеві нижні частини рукавів ідеально підходять до чорного джерсі. Фото: Ян Шмідель (7); cаtwalkpix.com (1); ідея і втілення: Тереза Бахлер.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня вузька з бретеллю-петлею

У вузькій сукні з бретеллю-петлею, перекрученими чашечками і зборками уздовж бокових швів ви...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня весільна силуету ампір

Розкльошена сукня силуету ампір особливо пасуватиме невисоким струнким нареченим! Її рукави...

35 грн.

Пальто розкльошеного силуету

М'яке шерстяне пальто на кнопках, з лацканами і кишенями в бокових швах не дасть вам замерзнути...

35 грн.