3 простих кроки до оновлення улюбленої куртки

Кольорові вставки з контрастного матеріалу звичайну спортивну куртку перетворять на колекційну модель. Зробити це  досить просто. На всіх трьох спортивних куртках вони шиються за одним принципом. При пришиванні нижніх частин рукавів по діагоналі стежте за тим, щоб тканини не розтягувалися і шов не став «хвилястим».

Вам знадобиться:

спортивна куртка, джерсі, репсова стрічка в смужку, нитки для шиття, ножиці, лінійка, шпильки, розпорювач швів, кравецький маркер.


КРОК 1

Відпороти манжети (пізніше ви пришиєте їх до перешитих рукавів). Над ліктем накреслити косу лінію по лінійці. Розрізати рукав.


КРОК 2

Джерсі скласти навпіл, наколоти на рукав, по зрізу вище ліктя і шву рукава дати припуск по 1 см на шви. По нижньому краю припуск не давати.


КРОК 3

Репсову стрічку настрочити паралельно зрізу на відстані 4 см. На вставці з джерсі виконати шов рукава і пришити манжету. Нижню частину рукава вкласти в рукав куртки, приколоти і пришити.


Більше варіантів!

Ви можете пришити нижні частини рукавів і по прямій - цей спосіб переробки ще простіший. Яскраво-рожеві нижні частини рукавів ідеально підходять до чорного джерсі. Фото: Ян Шмідель (7); cаtwalkpix.com (1); ідея і втілення: Тереза Бахлер.


0
Поділитись:

Хіт продажу

Блузон в стилі коледж зі шкіряними рукавами

А ось і абсолютний хіт із Ліги плюща: блузон! Ця модель в клітину переконує не лише рукавами зі...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня відрізна з пишними рукавами

Завдяки викроєним у різних напрямах деталям, візерунчаста сукня міді з легкою спідницею і об...

49.9 грн.

Блузон шкіряний прямого крою

Тонка шкіра надає особливого шику цьому ансамблю! Екстравагантний блузон з укороченими рукавами і...

49.9 грн.