Чохол для зберігання одягу власноруч

Для дому та подорожей: цей підвісний чохол із застібкою-блискавкою і двома ручками захистить ваш одяг від пилу, бруду, пошкоджень у будь-яких умовах.

Вам знадобиться:

бавовняна тканина, застібки-блискавки: 1х довжиною 100 см і 1х довжиною 22 см, флізелін Decovil, готова коса бейка довжиною бл. 2,80 м, сантиметрова стрічка, кравецькі шпильки, ножиці, масштабна і довга лінійки, нитки


КРОК 1

Для чохла викроїти із тканини деталь розміром 120 х 100 см. Розмір чохла у готовому вигляді - бл. 60 х 100 см. Для кишені викроїти із тканини прямокутник розміром 26 х 19 см.


КРОК 2

Обробка кінців застібки-блискавки довжиною 22 см: із тканини викроїти 2 деталі розміром по бл. 2,5 х 5 см. Деталі скласти навпіл і приколоти до застібки-блискавки вгорі і внизу, обігнувши кінці.


КРОК 3

Деталі з тканини на кінцях застібки-блискавки пришити в край.


КРОК 4

Від верхнього поздовжнього зрізу кишені відрізати смугу шириною бл. 4 см. Нижній поздовжній зріз смуги і верхній поздовжній зріз кишені запрасувати на виворітний бік на ширину 1 см. Застібку-блискавку довжиною 22 см пришити вздовж країв смуги і кишені так, щоб зубчики було видно.


КРОК 5

Всі зрізи кишені окантувати готовою косою бейкою. Спочатку бейку розкласти плоско і відвернути один поздовжній зріз. Бейку приколоти до одного зрізу кишені лицьовим боком до лицьового боку і пришити, прокладаючи строчку по згину.


КРОК 6

На куті закінчити строчку, не доходячи 1 см до нього. Кінець шва закріпити. Бейку приколоти до кута, скласти, як показано на фото, і пришити далі до іншого зрізу кишені.


КРОК 7

Бейку відвернути на виворітний бік, обігнувши зрізи, підвернути, заклавши в складку на кутах. Кишеню приколоти до чохла посередині на відстані 15 см від верхнього зрізу, пришити по контуру в край, прихопивши внутрішній край бейки.


КРОК 8

Для ручок із флізеліну Decovil викроїти 2 деталі розміром по 26 х 1,9 см, від готової косої бейки відрізати 4 відрізки довжиною по 26 см. Флізелін Decovil припрасувати до двох бейок посередині з виворітного боку.


КРОК 9

По одній дубльованій і не дубльованій прокладкою бейці скласти разом і зшити уздовж поздовжніх країв в край.


КРОК 10

Кінці застібки-блискавки довжиною 100 см обробити так само, як описано в кроках 2 і 3. Чохол скласти навпіл, вертикальні зрізи запрасувати на виворітний бік на ширину 1 см. Уздовж країв пришити застібку-блискавку.


КРОК 11

Верхні і нижні зрізи чохла сколоти, при цьому приколоти посередині ручки. Зрізи зшити, прихопивши ручки.


КРОК 12

Косі бейки розкласти плоско і у кожної відвернути один поздовжній зріз. Бейки приколоти до верхнього і нижнього зрізів чохла лицьовим боком до лицьового боку.


КРОК 13

Бейки пришити до зрізів, прокладаючи строчки по згину.


КРОК 14

Бейки відвернути на виворітний бік, обігнувши зрізи, підвернути, приколоти і пришити в край.


КРОК 15

Кожну ручку відвернути вгору і пришити до верхнього/нижнього краю чохла в край.


Поради зі зберігання одягу:

· Речі із таких делікатних матеріалів, як шовк, шерсть, шкіра, потребують особливої уваги. Чохол захистить їх від сонячних променів і запахів. · Додатково використовуйте засоби від молі або ароматичні саше. · Металеві ґудзики/кнопки потрібно обгорнути шовковим папером, застібки-блискавки закрити. Це допоможе уникнути відбитків, змін кольору або витягнутих ниток. · У накладній кишені з блискавкою можна розмістити різні дрібниці: прикраси, шкарпетки або хустки. За матеріалами Burda 3/2018 Фото: Ян Шмідель


0
Поділитись:

Хіт продажу

Платье трикотажное с драпировками

Трикотажное платье с узким лифом и летящей юбкой представит любую женскую фигуру в наилучшем...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки вузькі у джинсовому стилі

Спортивний жилет доповнюють вузькі білі джинси, вистрочені нитками для обметування петель або...

49.9 грн.

Сукня трикотажна з топом

Трикотажна сукня з двошаровим верхом створює ілюзію двійки - топа та спідниці. ...

54.9 грн.