0

Як швидко пошити модну шапочку біні

Наша моделька шапочки біні стане справжньою родзинкою вашого образу! Вибирайте будь-який з чотирьох класних варіантів!

 

Вам знадобиться: прямокутник з еластичної тканини: довжина = 60 см, ширина = обхват голови + 2 см, ножиці, лінійка, сантиметрова стрічка, трікмаркер, кравецькі шпильки, нитки для шиття.

КРОК 1. Зшити

Тканину складіть впоперек навпіл лицьовим боком всередину, сколіть короткі зрізи і зшийте їх на ширину 1 см. Припуски шва розпрасуйте.


КРОК 2. Вивернути

Отриманий рукав зверху донизу виверніть назовні до половини висоти, так щоб всі відкриті зрізи сумістилися. Кінці шва тепер також лежать один на одному.


КРОК 3. Зробити розмітку

Шов лежить посередині. Трікмаркером розмітьте біля кутків лінії заокруглень. Початок кожного заокруглення - на відстані 3 см від шва, кінець - на відстані 8 см вгору вздовж бокового краю.


КРОК 4. Надати форму

На відстані по 1 см від розмічених ліній заокруглень уздовж цих ліній прокладіть строчки. Кутки уздовж швів зріжте.


КРОК 5. Виконати виточки

Шапку складіть так, щоб шов лежав збоку. Від верхівки шапки відкладіть по 7 см в обидва боки і виконайте виточки глибиною по 1 см. Виверніть шапку на лицьовий бік.


В один шар

В цьому випадку прямокутник з тканини має довжину всього 30 см. Крок 3 майстер-класу пропускається.


З орнаментом

Зшийте шапку по майстер-класу, потім наклейте на неї візерунок з малярного скотчу, стікерів і розпорошіть червону фарбу-спрей для текстилю.


Мікс

Візьміть дві деталі з різних тканин розміром 31 см х обхват голови + 2 см і зшийте їх по довгих зрізах. Далі шийте, почавши з кроку 2.


Блискучі деталі

Великі стрази пришиваються вручну. Фото: Ян Шмідель, постановка Тереза Бахлер


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 136 B
35грн