Чохол з вишивкою для смартфона

Вишивка може прикрасити будь-які речі з нашого вжитку і не тільки одяг. Пропоную вдягти у вишиту «сорочечку» смартфон. Тобто, зробити власноруч вишитий чохол для нього. І я покажу, як це робиться.

Вам знадобиться:

- клапоть канви для вишивання (бл. 30х30 см) - флізелін, що припрасовується (2 відрізка по бл. 20х20 см) - 1 застібка-блискавка довжиною 40 см - клапоть підкладкової тканини (бл. 20х20 см) - нитки і схема (малюнок) для вишивки - нитки і голка для шиття - ножиці - папір, олівець, лінійка для креслення викрійки Швейна машина значно полегшить процес, але можна впоратися навіть вручну.


Викрійка

Щоб чохол підійшов за розміром, спочатку потрібно накреслити викрійку. Смартфон, до якого робила чохол я, має такі параметри: висота – 15 см, ширина – 8 см, товщина – 1 см. Врахувавши припуски на шви по всьому периметру 0,5 см і висоту смартфона 1 см, отримала прямокутник розміром 17х19 см. Знаючи точний розмір чохла, тепер можна підібрати схему для вишивки. Я вишивала хрестиком. Тому просто порахувала по канві кількість хрестиків, що можуть розміститися на викрійці і відшукала схему відповідного розміру.


КРОК 1

На канві розмітити великими зметувальними стібками контур розміру смартфона і виконати вишивку. Обрізати канву з вишивкою по лініях викрійки (по загальному зовнішньому контуру – з урахуванням припусків на шви і висоту, тобто, в моєму випадку, повинен бути прямокутник 17х19 см).


КРОК 2

З виворітного боку вишивки припрасувати 2 шари флізеліну для міцності і щільності чохла. Робимо це обережно з боку флізелінового шару, найкраще на м'якому рушнику, не дуже притискаючи, щоб не пошкодити вишивку.


КРОК 3

Обробити краї заготовки для чохла зигзагоподібною строчкою.


КРОК 4

Застібку-блискавку розкрити і приметати по всьому периметру до заготовки для чохла лицьовим боком до лицьового боку, як показано на фото.


КРОК 5

Пришити блискавку, акуратно прокладаючи стібки на місцях заокруглень по кутках. В цих місцях варто перейти на більш дрібні машинні стібки (1,5 – 2 мм).


КРОК 6

З підкладкової тканини (у мене це клапоть атласа) викроїти прямокутник такого ж розміру, як і основна вишита частина чохла. Скласти підкладку і вишиту частини лицьовими боками і зметати, залишаючи без наметування місця по кутках і ділянку, де знаходиться надлишок застібки-блискавки.


КРОК 7

Пришити підкладку, залишаючи відкритими ділянки по кутках і там, де залишається поки ще не відрізаний надлишок застібки-блискавки.


КРОК 8

Місця по кутках на місцях згину застібки-блискавки мають значне потовщення, тому там підкладку краще акуратно пришити вручну. При цьому місце, де виглядає кінець застібки-блискавки, усе ще не зашивати. Акуратно припрасувати з боку підкладки через пропрасовувач і майже не натискаючи, щоб не пошкодити вишивку.


КРОК 9

Через незашитий отвір вивернути чохол на лицьовий бік. Знову акуратно припрасувати, як описано в кроці 8. При цьому припуск на шов на підкладці на незашитій ділянці, через яку вивертали, підігнути всередину (на виворіт).


КРОК 10

Застібнути блискавку на декілька сантиметрів. Обрізати надлишок застібки-блискавки, перед цим закріпивши разом ручними стібками зубчики у відповідному місці, щоб застібка не «розійшлася».


КРОК 11

Заправити кінець застібки-блискавки всередину чохла, під підкладку.


КРОК 12

Потайними стібками вручну акуратно зашити ділянку, через яку вивертали чохол.


Результат

Виверніть чохол на лицьовий бік, акуратно виправивши кутки. Ось і маєте оригінальний чохол для смартфона, єдиний в своєму екземплярі!


2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Яка краса та неповторність - одним словом ексклюзив!!! Дуже подобається ;)

Дякую, Таню! Це я подарунок сестрі зробила:)

Хіт продажу

Топ атласний з американськими проймами

Топи з американськими проймами – з коміром-стойкою або з відкритою спиною. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня трикотажна з довгими рукавами реглан

Трикотажні пуловери і сукня з рукавами реглан і драпіровками у бокових швах. ...

54.9 грн.

Блузка крепдешинова з рукавами-ліхтариками

Ідеально для літа: повітряна блузка з крепдешину з овальним вирізом і рукавами-ліхтариками. ...

49.9 грн.