0

Чиста робота! Як пошити стильний мішок для білизни

Цей стильний мішок для білизни не тільки перетворить прання на приємне заняття, але і стане вишуканою деталлю інтер'єру! Щоб надати вашому мішку для білизни ще більше вишуканості, ручки можна пошити з тієї ж тканини, що і весь мішок.

 

Перед пошиттям обов'язково виперіть і відпрасуйте тканини, інакше в процесі експлуатації вони можуть дати нерівномірну усадку.

Вам знадобиться

тканина з листяним принтом, однотонна бавовняна тканина, флізелін Н 640 або флізелін Style-Vil з поролоновим прошарком (в залежності від товщини тканини), циркуль, нитки для шиття, лінійка для печворку, ремінна стрічка для ручок, кравецька крейда для розкрою, шпильки, сантиметрова стрічка, ручна голка для шиття, ножиці.


КРОК 1

З тканини з принтом, однотонної тканини і флізеліну (Н 640 або Style-Vil) викроїти по 1 колу окружністю 125 см (відповідає радіусу 19,89 см) і по1 прямокутнику розміром 127х60 см.


КРОК 2

З виворітного боку деталей із тканини з принтом (коло і прямокутник) припрасувати флізелін Н 640 або ж пришити флізелін Style-Vil на відстані по 5 мм від зрізів.


КРОК 3

Виконати боковий шов. Для цього коротші зрізи прямокутника скласти лицьовим боком до лицьового боку і зшити з припусками шириною1 см.


КРОК 4

Аналогічно скласти прямокутник з однотонної тканини лицьовим боком всередину, виконати боковий шов, залишивши в шві відкритою ділянку довжиною бл. 20-30 см для вивертання.


КРОК 5

До обох прямокутників (з тканини з принтом і однотонної тканини) приколоти відповідні деталі дна з однаковими інтервалами.


КРОК 6

Деталі дна пришити з припусками шириною 1 см.


КРОК 7

Ручки (довжиною бл. 55 см) приколоти з двох боків до мішка з основної тканини з лицьового боку, відстань між кінцями кожної ручки бл. 20 см. Кінці ручок пришити на відстані по 5 мм від зрізу.


КРОК 8

Мішок з однотонної тканини (підкладка) приколоти до верхнього зрізу мішка з тканини з принтом лицьовим боком до лицьового боку, верхні зрізи зшити на відстані 1 см, закріплюючи ручки.


КРОК 9

Мішок вивернути через відкриту ділянку в боковому шві підкладки. Відкриту ділянку шва зашити вручну.


КРОК 10

Для фіксації верхнього краю мішка прокласти оздоблювальну строчку на відстані 1 см.

 

 

Можна поставити мішок для білизни на підлогу або повісити на дверну ручку.

 

FOTOS: JAN SCHMIEDEL, PRODUKTION: CATHARINA HADER

За матеріалами Burda 11/2018


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 130 А
69.9