Декоративні елементи плісе в одязі своїми руками

Цей тренд ми не змогли залишити без уваги: складки плісе сьогодні на піку моди! З плісированої тканини можна пошити окремі елементи і прикрасити ними вже готові вироби (наприклад, манжети для блузки або баску для пуловера), а можна пошити максі-спідницю. Головне - все без викрійки! 

Манжети

Дуже аристократичний вигляд мають манжети в складку на рукавах. Ми пришили їх прямо зверху манжет готової блузки.


Максі-спідниця і баска

Ви дуже швидко пошиєте баску або максі-спідницю з готової плісированої тканини. Звичайно, довжину спідниці можна варіювати. Пуловер з баскою плісе і сам один викликає захват, а в комбінації з довгою спідницею він викличе справжній фурор!


Вам знадобиться:

плісирована тканина будь-якого забарвлення; репсова стрічка; еластична стрічка; кравецькі шпильки; нитки для шиття; голка для; ручного шиття; ножиці; масштабна лінійка; сантиметрова стрічка; крейдяний олівець. Рекомендовані тканини: плісировані тканини. Замість готового плісе можна використовувати гладку тканину і закласти на ній будь-які складки (односторонні, бантові або зустрічні).


КРОК 1: обробити зрізи

Кожну складку заколоти. Зверху складок накреслити лінію і уздовж лінії зафіксувати складки вручну косими стібками. Припуск уздовж лінії зрізати.


КРОК 2: виконати шви

По обох бокових сторонах додати припуск шириною в половину дна складки + припуск на шов 1,5 см. Бокові сторони сколоти з лицьового боку. Деталь вивернути, зрізи сколоти і зшити. За бажанням припуски шва обметати. Деталь готова для пришивання.


КРОК 3: для манжет

Викроїти кожну манжету і припрасувати. Підготувати деталь, як описано в кроці 1. Приколоти репсову стрічку і настрочити її в край. Бокові зрізи підвернути двічі і пришити вручну. Манжету пришити до рукава блузки.


КРОК 4: для спідниці

Відміряти ширину спідниці (при закритих складках): обхват стегон + бл. 4 см. Виконати кроки 1 і 2. Еластичну стрічку довжиною, рівній обхвату талії, зшити в кільце. Стрічку і верхній зріз полотнища розділити на 4 рівні частини і позначити шпильками. Стрічку рівномірно приколоти і пришити вздовж верхнього зрізу. За матеріалами Burda. Шити легко і швидко 2/2017


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет двубортный из жаккарда

Погода не радует? Отличный повод наконец-то сшить этот безупречно сидящий жакет из тонкого...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Болеро для дівчинки

Ажурне болеро якнайкраще доповнить плаття без рукавів. Мереживо потрібно розкроїти так, щоб...

39.90 грн.

Блуза прямого крою з вирізом кармен

Поповнити відпускний багаж легкою блузою з вирізом кармен можна навіть напередодні від’їзду!...

39.90 грн.