0

Декоративні елементи плісе в одязі своїми руками

Цей тренд ми не змогли залишити без уваги: складки плісе сьогодні на піку моди! З плісированої тканини можна пошити окремі елементи і прикрасити ними вже готові вироби (наприклад, манжети для блузки або баску для пуловера), а можна пошити максі-спідницю. Головне - все без викрійки! 

Манжети

Дуже аристократичний вигляд мають манжети в складку на рукавах. Ми пришили їх прямо зверху манжет готової блузки.


Максі-спідниця і баска

Ви дуже швидко пошиєте баску або максі-спідницю з готової плісированої тканини. Звичайно, довжину спідниці можна варіювати. Пуловер з баскою плісе і сам один викликає захват, а в комбінації з довгою спідницею він викличе справжній фурор!


Вам знадобиться:

плісирована тканина будь-якого забарвлення; репсова стрічка; еластична стрічка; кравецькі шпильки; нитки для шиття; голка для; ручного шиття; ножиці; масштабна лінійка; сантиметрова стрічка; крейдяний олівець. Рекомендовані тканини: плісировані тканини. Замість готового плісе можна використовувати гладку тканину і закласти на ній будь-які складки (односторонні, бантові або зустрічні).


КРОК 1: обробити зрізи

Кожну складку заколоти. Зверху складок накреслити лінію і уздовж лінії зафіксувати складки вручну косими стібками. Припуск уздовж лінії зрізати.


КРОК 2: виконати шви

По обох бокових сторонах додати припуск шириною в половину дна складки + припуск на шов 1,5 см. Бокові сторони сколоти з лицьового боку. Деталь вивернути, зрізи сколоти і зшити. За бажанням припуски шва обметати. Деталь готова для пришивання.


КРОК 3: для манжет

Викроїти кожну манжету і припрасувати. Підготувати деталь, як описано в кроці 1. Приколоти репсову стрічку і настрочити її в край. Бокові зрізи підвернути двічі і пришити вручну. Манжету пришити до рукава блузки.


КРОК 4: для спідниці

Відміряти ширину спідниці (при закритих складках): обхват стегон + бл. 4 см. Виконати кроки 1 і 2. Еластичну стрічку довжиною, рівній обхвату талії, зшити в кільце. Стрічку і верхній зріз полотнища розділити на 4 рівні частини і позначити шпильками. Стрічку рівномірно приколоти і пришити вздовж верхнього зрізу. За матеріалами Burda. Шити легко і швидко 2/2017


0
Поділитись:

Хіт продажу