0
Акція 1+1=3

Гольничок-«пончик» із залишків фетру

Краще за ласощі: гольнички у вигляді пончиків – це щось цікавеньке, а ще оригінальний подарунок. Для «пончиків» не обов’язково купувати нові матеріали: можна використати залишки тканин, фетру і стрічок.

Вам знадобиться:

фетр (завтовшки бл. 1,5 мм) для «пончика» 20 х 40 см і для «глазурі» 20 х 20 см, вата для наповнення, тасьми і стрічки, круглі та довгі намистинки (бісер), нитки для шиття, шовковий папір.

 

 


Виконання роботи

 

КРОК 1

Для шаблонів викрійки накреслити і вирізати з паперу 1 круг для основної деталі «пончика» та ще 1 круг меншого діаметру для «глазурі». Краї шаблона «глазурі» вирізати по хвилястій нерівній лінії. Всередині обох деталей вирізати круглий отвір (див. фото готового гольничка).

 

Креативний помічник: як зробити гольничок на зап’ястя

 

КРОК 2

Викроїти 2 деталі «пончика» з припусками по внутрішньому діаметру по 5 мм. Для «глазурі» викроїти 1 деталь із припуском по внутрішньому діаметру 5 мм. За бажання зовнішні краї викроїти ножицями «зигзаг».

 

Текстильний контейнер для швацького приладдя

 

КРОК 3

На верхню деталь «пончика» настрочити тасьми або стрічки, прокласти декілька рядів декоративних машинних строчок. «Глазур» накласти на верхню деталь «пончика», зметати внутрішні зрізи. Зовнішні зрізи «глазурі» настрочити по краю.

 

Що пошити із залишків тканин?

 

КРОК 4

Деталі «пончика» скласти лицьовими боками, зшити внутрішні зрізи. Припуски шва надсікти в багатьох місцях. Деталі вивернути. Зовнішні зрізи «пончика» зшити по краю, залишивши у шві відкритою ділянку завдовжки бл. 5 см для наповнення ватою. Усередину вкласти вату, відкриту ділянку в шві застрочити. Нашити бісер.

 

5 оригінальних подушечок для голок

 

ФОТО: CHRISTINE BAUER (1); ВИРОБНИК

 

 

Ще більше цікавих моделей і оригінальних ідей у журналі Burda Style 1/2024!

 


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка