0

Капелюх на літо: шиємо модний аксесуар власноруч

Літній капелюх не лише захистить голову від палючого сонця, але й приховає невдалу зачіску в ті дні, коли ваше волосся особливо неслухняне.

 

 

Street style Париж, Мілан

 

Особливий шик – вдягнути спортивний капелюх з вишуканою літньою сукнею.

 

 ANNA SUI, ETRO

 

Вам знадобиться:

2 щільні бавовняні тканини (наприклад, однотонна і «гусяча лапка»); флізофікс; флізелін G 770, коса бавовняна бейка, нитки, кравецькі шпильки, ножиці, сантиметрова стрічка, затискачі, деталі викрійки (безкоштовно завантажити тут, деталі збільшити на 200%).

 

Капітанський кашкет: майстер-клас з пошиття

 


КРОК 1

Дно капелюха (круг) викроїти з флізофіксу з припусками шириною 1 см, припрасувати з виворітного боку однотонної тканини, деталь викроїти. З флізофіксу видалити паперовий шар, круг припрасувати з виворітного боку іншої тканини, знову викроїти.


КРОК 2

Ті самі дії, що і в кроці 1, виконати з тулією. Короткі зрізи тулії сколоти лицьовим боком всередину, зшити з припусками шириною 1 см. Обидва припуски окантувати косою бейкою.


КРОК 3

Дно капелюха з кроку 1 приколоти рівномірно до тулії з кроку 2 лицьовим боком до лицьового боку і пришити по колу з припусками шириною 1 см.

 

Бохо-шик: створюємо пов'язку для волосся із залишків тканин

 


КРОК 4

Припуски шва окантувати косою бейкою для чистої обробки внутрішнього боку капелюха.


КРОК 5

Капелюх вивернути лицьовим боком назовні, тулію капелюха вистрочити вздовж шва пришивання дна капелюха близько до шва, закріплюючи припуски.


КРОК 6

Поля капелюха викроїти з обох тканин з припусками по 1 см. З виворітного боку однотонної деталі припрасувати флізелін G 770. На обох деталях полів зшити короткі зрізи лицьовим боком всередину з припущеннями шириною по 1 см.


КРОК 7

Обидві деталі полів капелюха сколоти лицьовими боками, зовнішні зрізи зшити по контуру на відстані 1 см.

 

Як зробити обруч для волосся з мотузки

 


КРОК 8

Припуски шва зрізати до ширини 2 мм, поля капелюха вивернути і припрасувати.


КРОК 9

На полях капелюха виконати 7 оздоблювальних строчок з інтервалами по 7 мм. Для контрасту ми використали металізовану нитку.


КРОК 10

Поля приколоти рівномірно до капелюха лицьовим боком до лицьового боку.


КРОК 11

Виконати шов з припусками 1 см. Потім припуски шва окантувати косою бейкою. З лицьового боку тулію вистрочити уздовж шва пришивання полів капелюха, закріплюючи припуски (як у кроці 5).


Готово!

ФОТО: JOHANNES GRAF (4); IMAXTREE.COM (4). STEPFOTOS: JAN SCHMIEDEL, CATHARINA HADER

 

За матеріалами Burda 6/2019


8
Поділитись:
+ коментувати

8 Коментарів

Підкажіть, будь-ласка, як правильно збільшити деталі викрійки на 200%?

Добрий день. Спочатку під час друку виберіть "Власний масштаб" і напишіть у віконці 200 (див. скріншот) https://prnt.sc/o0wkkh Потім виберіть "Афіша" (ця ж кнопка іноді називається "Постер") - зображення автоматично збільшене і розділене на дві сторінки. https://prnt.sc/o0wsnq Можна друкувати, потім склеїти в стик отримані дві сторінки.

Дякую!

Будь ласка!

Дякую, Олена. Підкажіть, будь ласка, який розмір капелюха і як його коригувати у випадку необхідності.

Німецькі конструктори такі моделі зазвичай дають в "універсальному" розмірі - на обхват голови приблизно 56-58 см. Я б спочатку зробила пробний макет верхньої частини капелюха (без полів) з якоїсь простої тканини, щоб визначитися, чи потрібно зменшити чи збільшити. Внесла корективи і відповідно змінила би деталь полів капелюха.

Дякую.

Добрый день.Вроде все делала по инструкции, но у меня все равно получается выкройка на пупса, только распечатанная на 2-х листах. Методом тыка изменила масштаб сегмента на 200%, щелкнула курсором на наложение 0, и только тогда получила разбивку на 6 листов А4, что,похоже, и соответствует реальному размеру.

Хіт продажу