Плетена пов'язка з бантом своїми руками

Пов'язка з кокетливим бантом з теплою пряжі зігріє вас в холодну погоду. Стильний аксесуар, який зовсім не складно зробити, слідуючи інструкціям цього майстер-класу.

Вам знадобиться:

моток пряжі 50 г/140 м; кругові спиці № 4 або 5; лінійка; ножиці; голка для зшивання в'язаних деталей. Щільність в'язання 28 п.х26 р.=10×10 см.


КРОК 1

Для банта наберіть 28 петель + 2 крайові петлі і в'яжіть лицьовою гладдю 26 рядів. Має вийти полотно 10×10 см. Якщо хочете бант побільше, дов'яжіть полотно до потрібної довжини.


КРОК 2

Виміряйте обхват голови і розрахуйте кількість петель для пов'язки. Наберіть петлі на кругові спиці і в'яжіть цільним полотном по колу: перші 2 ряди резинкою 1×1, потім лицьовою гладдю до потрібної ширини пов'язки і завершіть полотно 2 рядами резинки 1×1.


КРОК 3

Для кріплення банта зв'яжіть лицьовою гладдю вузьку смужку з 4 п. Зшийте смужку по довгому боку, протягніть в неї нитку пряжі. Помістіть бант на центр пов'язки і прив'яжіть їх разом в'язаною смужкою. Закріпіть бант на пов'язці потайними стібками.


КРОК 4

Ось і готовий стильний аксесуар. Така пов'язка матиме чудовий вигляд з будь-якого кольору пряжі. За матеріалами burdastyle.de


Подобається  2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Гарна пов,язка, а головне , і я таке зможу зробити, дякую

Будь ласка, Тетяно! Я люблю готові МК навіть до таких нескладних речей - бери й роби, не потрібно щось там розраховувати, креслити) А пов'язка стильна виходить.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Напівпальто з шалевим хутряним коміром

Приталене напівпальто з широким хутряним шалевим коміром. Манжети рукавів також декоровані...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Шапочка-"Панда" і рукавиці з "кігтями"

Кумедну шапку у вигляді голови панди можна пошити зі старого трикотажного пуловера з резинкою по...

0 грн.

Брюки на широкому еластичному поясі

Брюки на широкому поясі з еластичною стрічкою не стримують рухів і кличуть до пригод! Їхня «фішка...

39.90 грн.