0

Бохо-шик: створюємо пов'язку для волосся із залишків тканин

Шовк з яскравим принтом або однотонна бавовна - для пошиття пов'язки-тюрбана згодяться залишки будь-яких яскравих тканин. Екзотичний аксесуар відмінно доповнить ваш образ і внесе в нього частку шику і хіпі-романтики.

Вам знадобиться:

мереживна шовкова тканина, еластична стрічка шириною 2,5 см і довжиною бл. 15 см, нитки, масштабна лінійка, крейдяний олівець, кравецькі шпильки, ножиці.


КРОК 1

З шовкової тканини викроїти два прямокутника розміром по 52 х 18 см. Один довгий зріз кожної деталі підвернути двічі на ширину по 5 мм і настрочити в край.


КРОК 2

Одну з деталей скласти лицьовим боком всередину по довгому зрізу, приколоти і зшити на ширину 1 см, залишивши позаду відкритою ділянку довжиною 3 см. Припуски шва двічі запрасувати по обидва боки від шва на ширину по 5 мм і приколоти.


КРОК 3

Припуски шва вистрочити по обидва боки від шва в край, не доходячи по бл. 2 см до відкритої ділянки.


КРОК 4

Другу деталь протягнути через отвір в першій деталі до половини довжини. Закрити поздовжній зріз, залишивши у шві відкритою ділянку довжиною 3 см.


КРОК 5

Припуски шва двічі запрасувати по обидва боки від шва на ширину по 1 см, приколоти і идстрочити в край. Тепер драпіровка у пов'язки розташована по центру.


КРОК 6

З шовкової тканини викроїти прямокутник розміром 7 х 18 см, скласти уздовж навпіл лицьовим боком всередину і зшити на відстані 1 см. Припуски шва розпрасувати. Деталь вивернути.


КРОК 7

В деталь протягнути еластичну стрічку. При цьому можна використовувати англійську шпильку.


КРОК 8

Короткі зрізи деталі підвернути всередину на ширину по 1 см і приколоти до еластичної стрічки. Так на деталі вийде зборка.


КРОК 9

Короткі зрізи пов'язки призборити до довжини 2,5 см, вставити у деталь з еластичною стрічкою і настрочити в край.


Пов'язка в етно-стилі готова!

За матеріалами Burda 5/2018


0
Поділитись:

Хіт продажу