Подушечка для голок у вигляді тістечка

Такий аксесуар для шиття, як подушечка для голок, мабуть, є у кожної рукодільниці. Але не у кожної вона так смачно виглядає. Таке "тістечко" сподобається вашим голочкам, до того ж воно дуже зручне у використанні, та має привабливий вигляд.

Готуємо "шоколадний бісквіт"

Відповідно до схеми сплести два кола потрібного діаметру.


В'яжемо бокову частину

Для того, щоб "бісквіт" піднявся, сплести 3 повітряні петлі підйому і ряд зі стовпчиків з накидом. Другий ряд - світлішою ниткою. Третій ряд - знову коричневою. Накривши другим колом, закінчуємо основу "тістечка". Наповніть виріб синтепоном або обрізками ниток до закінчення останнього ряду.


Плетемо "кремову частину"

Для формування діагональних реберець, треба сплести паралелограм. Для цього в кожному лицьовому ряду перші дві петлі пров'язуємо разом однією, а з останньої вив'язуємо дві.


Формуємо "зефір"

Отриманий паралелограм зшиваємо, як показано на фото. Стягуємо верхню частину, наповнюємо синтепоном і зшиваємо нижню. Вкругову пришиваємо до коричневої деталі.


"Ягідка"

Відповідно до схеми, плетемо ягідку пишними стовпчиками. Зеленою ниткою робимо хвостик і листячко.


Результат

"Смачних" ідей та невгамовного творчого апетиту!!!


2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

А, така гарнюсінька, так і з'їла б:)Таню, глянеш на ваші МК, то і таке робити не страшно, дякую! Одне "але" - в мене дуже цікавий до всього кіт. Коли шию, або плету, не залишаю ні на хвилину дрібні і гострі предмети. Все хапає в зуби і тягне. Небезпечно та ще й не знайдеш потім. Ось і голки зі шпильками на видноті в такій красі не поставиш.

Що поробиш, Олено, кіт - це теж дитина, тому небезпечні речі треба тримати подалі. Пропоную Вам сплести не тістечко, а торт ( не подушечку, а диванну подушку). Вашому мурчику сподобається і знайти буде не проблема. ;)

Хіт продажу

Брюки трикотажные зауженного кроя

Хотите чувствовать себя в костюмных брюках так же комфортно, как в джоггерах? Тогда сшейте себе...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня міді відрізна з рельєфними швами на ліфі

Високим жінкам якнайкраще пасуватиме ця сукня із вигнутими швами на ліфі, що нагадують силует...

39.90 грн.

Брюки жакардові з боковими кишенями

Сяючі візерунчасті брюки, оздоблені по нижньому краю вишитою тасьмою, без сумнівів, повсюди...

39.90 грн.