0

Порядок - це мистецтво: як зробити швацький органайзер

Цей органайзер на стіні має вигляд справжнього витвору мистецтва хоч наповнений, хоч ні. І він обов'язково стане в пригоді усім рукодільницям для підтримання порядку серед усього необхідного приладдя.

Вам знадобиться:

білий і сірий льон, шкіра ментолового кольору, біла бавовняна тканина, флізелін з клейким шаром з обох боків (Vliesofix), копіювальний папір, обруч (п’яльця), шпильки, кравецька крейда, сантиметрова стрічка, нитки, голка для ручного шиття, ножиці, затискачі, наперсток, міцна нитка, бавовняна коса бейка, репсова стрічка, тасьма-в’юнок.


КРОК 1

Для виготовлення викрійки обведіть контур обруча на папері. На відстані 15 см і 9 см від краю накресліть горизонтальні лінії для кишень, зробіть розмітку для репсової стрічки.


КРОК 2

Підготуйте шаблони: велике коло (білий льон), 3/4 кола (сірий льон), 1/4 кола (шкіра). По краях усіх трьох деталей додайте припуски шириною 3 см.


КРОК 3

Наклейте на шкіру флізелін, а з іншого боку укріпіть білою бавовняною тканиною. Обріжте краї за контуром шаблона.


КРОК 4

Обгорніть верхній край косою бейкою, затисніть затискачами і настрочіть у край.


КРОК 5

Потім прикріпіть репсову стрічку на відстані приблизно 3 см від верхнього краю і вистрочіть вздовж обох країв.


КРОК 6

Викроїть з сірого льону 3/4 кола і приколіть до нього дві тасьми-в’юнка вертикально. Верхній край обгорніть косою бейкою.


КРОК 7

На коло з білого льону прикріпіть сірий льон (можна укріпити його білою тканиною і флізеліном). Пристрочіть тасьми-в’юнки, щоб утворилися кишені.


КРОК 8

До частини з льону прикріпіть затискачами деталь зі шкіри і пристрочіть на відстані 0,5 см від краю. Покладіть на п’яльця і міцно натягніть.


КРОК 9

Зі зворотного боку прокладіть вручну шов великими стібками по краях припусків, що виступають, стягніть і міцно зав’яжіть кінці ниток.


Готово!

Маєте зручний і стильний органайзер, який прикрасить ваше робоче місце.


Інший варіант

Ви можете змінити дизайн, кількість і розмір кишень на власний смак і потреби.

 

За матеріалами Burda 6/2018

Фото Ян Шмідель


0
Поділитись:

Хіт продажу