Туристична подушка для сну власними руками

Подрімати в автобусі або на пляжі чи пікнику не напружуючи м'язи шиї, можна за допомогою спеціальної подушки у формі підкови, яку легко пошити самостійно по нашій викрійці.

Розмір бл. 44х35 см

 

Вам знадобиться: 0,40 м бавовняної тканини бірюзового кольору шириною 140 см; 1 баночка текстильної фарби білого кольору; 1,30 м косої бейки жовтого кольору; прозорий папір; олівець; ніж-різак; губка; підходящі за кольором нитки для шиття; набивка.

Розкрій

Викрійку перевести на прозорий папір і збільшити до потрібного розміру. Потім контур викрійки двічі перевести на тканину і викроїти з припусками шириною 1 см по усіх зрізах.


Фарбування і пошиття

Скопіювати напис і перевести на шматок картону, на 5 см по всім сторонам більший за напис. Букви обережно вирізати ножем. Шаблон, як показано на фото моделі, укласти на передній бік подушки і губкою нанести фарбу. Фарбі дати повністю висохнути і потім повторити процес, розташувавши напис зі зміщенням. Фарбі кожен раз дати повністю висохнути, на завершення фарбу зафіксувати. Для фарб Marabu пофарбовану тканину під м'якою ганчіркою в режимі для бавовняних тканин прасувати бл. 3 хв. Пофарбовану таким чином тканину можна прати при температурі 60 градусів. На одну деталь подушки, починаючи від середини нижнього лівого заокруглення до середини нижнього правого заокруглення, наметати косу бейку. Деталі подушки скласти лицем до лиця, зшити, ширина шва 1 см, у шві на внутрішньому маленькому заокругленні залишити отвір довжиною бл. 10 см для вивертання. Припуски обрізати близько до шва, на заокругленні надсікти. Подушку вивернути, вкласти набивку і вручну зашити отвір у шві. Фото: Міріам Фрусцелла. Ідея та втілення: Ребекка Дженнінгс.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Сукня відрізна з коміром-шарфом

Елегантно та не нудно: для сукні з вузьким ліфом, спідницею А-силуету і стоячим коміром, що...

49.95грн.

Пуловер-тільник із фігурним нижнім краєм

Де морська смужка, там обов’язково має бути і тільник! Наша версія – вільний пуловер із фігурним...

49.95грн.