Прикраса для одягу - виноград, сплетений гачком

Якщо ви любите носити різноманітні аксесуари, пропоную додати до вашого гардеробу ще один - фруктовий. Всі люблять виноград, тому і прикраса у вигляді винограду багатьом припаде до душі.Часу знадобиться небагато, але ефект буде очевидний.

Необхідні матеріали

Для виготовлення аксесуара вам знадобиться: зелена, синьо-фіолетова і трішки коричневоі пряжі; намистинки з широкими отворами (зазвичай вони є у відділах фурнітури); гачок № 3; велика голка.


В'яжемо листочок

Відповідно до схеми сплетіть три фрагменти листка і з'єднайте їх між собою стовпчиком без накиду. З'єднуйте навмання, природа настільки унікальна, що кожен листочок особливий, тому і ваш буде наповторним.


Робимо ягідки

Кожну намистинку за допомогою голки обмотайте, залишивши кінчики (вони знодабляться для пришивання ягідок) синьо-фіолетовою пряжею.


Вусики

Вусики плетемо з коричневої та зеленої пряжі за схемою. Вони самі скрутяться в пружинки, як тільки ви почнете робити другий ряд.


Остаточний етап

Після того, як всі деталі готові, залишається тільки зібрати їх в єдину композицію та пришити до тієї речі, яка на ваш погляд потребує декорування. У моєму випадку це кардиган, але таким аксесуаром можна оздобити і сумочку, і шарф, і комір пальта. Тут все залежить від вашої фантазії.


0
Поділитись:

Хіт продажу

Пальто букле з капюшоном

Пальто силуету ампір з капюшоном має практичні кишені в бокових швах. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Панама літня двобічна

У кокетливому капелюшку і топі з каскадом пишних оборок вона просто чарівна! ...

49.9 грн.

Блуза з боковою застібкою біля горловини

Прозора блузка може мати абсолютно цнотливий вигляд, якщо у неї широкий закритий крій з боковою...

49.9 грн.