0
Акція 1+1=3

Квітковий декор з обрізків та залишків тканин

Зазвичай, у кожної майстрині після пошиву залишається купа обрізків, які викидають. Але, є такі тканини, обрізки з яких, досить  легко перетворити на дуже красивий декор. Ось, наприклад, валяний лоден. Пропоную створити чудову аплікацію з троянд і задекорувати нею  сукню.

Витратний матеріал

Для декору нам знадобляться залишки та обрізки лодену, намистинки , нитки в тон і гарний настрій.


Деталі аплікації

Нарізаємо із залишків листя довільної форми, круги трьох диаметрів (3; 4; 5 см) та смуги довжиною 10-12 см та шириною 1,5 см.


Формування троянд

Для створення троянди потрібно скласти один на одного круги різного розміру за принципом пірамідки. Зі смуги скручуємо рулетик і пришиваємо його вручну на середину нашої пірамідки.


Листя

Лоден - дуже пластична тканина, тому скористаємося цим. За допомогою швейної машини пришиваємо на сукню в хаотичному порядку наше вирізане листя, при цьому призборюємо, то з одного, то з іншого боку. Таким чином , листя буде мати 3D-ефект.


Заключний етап

Зверху на листя вручну пришиваємо троянди і прикрашаємо намистинками. Ось ,так легко і просто, звичайна сукня перетворилась на ексклюзив. Усім натхнення і творчих ідей! Будьте неповторні, насправді це легко!


10
Поділитись:
+ коментувати

10 Коментарів

Гарна ідея! Дякую, Таню, за натхнення!

Іро, дякую! Дуже легко і гарно виходить, спробуйте обов‘язково, отримаєте купу задоволення!

Приголомшливо! Таня, плаття - на 1 000 000! ))) А підкажіть будь ласка, раптом зустрічали, чи є якийсь матеріал без вмісту вовни, який можна застосовувати для подібного декорування?

Так, Анечка, звісно ж є. Є багато синтетичних тканин, з натуральних рекомендую «старі ждинси» або навіть штучна шкіра й мішковина. Головне, щоб тканика була цупкенька й тримала форму. Вийде чудовий декор, і не лише для суконь. Можна прикрасити що завгодно, хоч сумку, хоч подушку тощо. Це вже цілком залежить від вашої фантазіі:)

Дiйсно, слiд поворушити уяву;) Але ж такий ефект, що створили Ви ну просто западає :)))

Дякую:)

Таню, дивлюся на це рукотворне диво і думаю, невже це можна повторити? І ось готовий МК - бери і роби) Дякую!

Да, Олено! Саме так, бери і роби:) залишається лише обрізки достати . Якщо серьозно, то дуже просто робиться, а ефект вражає і задоволення, коли робиш неймовірне отримаєш!!!

Дякую, дуже рада, що вам подобаеться!