Різний декор однієї сукні

Одна модель, чотири варіанти: декілька способів - і сукня на блискавці 110 з Burda 7/2014 постає у новому світлі.

1. КОМІР І ПОЯС

Клапоть тканини білого кольору, клапоть трикотажного полотна (що залишилося після розкрою сукні), нитки для шиття, лінійка, олівець, ножиці, папір. Вам знадобиться: Клапоть тканини білого кольору, клапоть трикотажного полотна (що залишилося після розкрою сукні), нитки для шиття, лінійка, олівець, ножиці, папір. КРОК 1 На папері накресліть викрійку для коміра: довжина 53 см, ширина3 см. Кінці зріжте навскоси. З білої тканини викроїть комір зі згином (більш короткий поздовжній зріз = згин тканини) з припусками шириною 1 см. Комір складіть уздовж навпіл лицьовим боком всередину і зшийте косі короткі зрізи. КРОК 2 Комір виверніть, поздовжні зрізи обметайте. Комір пріколіть до зрізу горловини. Вшийте. КРОК 3 З клаптя трикотажного полотна викроїть пояс, що зав'язується, з припусками шириною 1 см: довжина в готовому вигляді 140 см, ширина 7 см. Кінці пояса зріжте навскоси, більш короткий поздовжній край пояса = згин. Пояс складіть уздовж по лінії згину лицьовим боком всередину. Зрізи пояса зшийте, залишивши в шві відкритою невелику ділянку для вивертання. З лицьового боку пояс відстрочіть по контуру в край.


2. АПЛІКАЦІЯ

Вам знадобиться: Клапоть щільної бавовняної тканини чорного кольору, флізелін, нитки для шиття білого і чорного кольорів, ножиці, папір, олівець, кравецька крейда. КРОК 1 На папері намалюйте букви і цифри (або роздрукуйте на принтері), виріжте. Флізелін припрасуйте до тканини з виворітного боку. На тканину переведіть контури букв і цифр, викроїть точно по накреслених лініях. Цифри і букви відстрочіть щільною вузькою зигзагоподібною строчкою нитками білого кольору. КРОК 2 Букви і цифри приколіть до спинки і настрочіть в край чорними нитками.


3. ОЗДОБЛЮВАЛЬНА ТАСЬМА

Вам знадобиться: Бл. 2 м тасьми (шириною бл. 3,5 см), заклепки, нитки для шиття, «чарівна» кравецька крейда, ножиці, сантиметрова стрічка. КРОК 1 На сукні розмітьте «чарівною» кравецькою крейдою лінію талії, відміряючи потрібну величину від нижнього краю сукні, щоб вийшла рівна лінія. КРОК 2 Точно відміряйте довжину тасьми. Встановіть заклепки з інтервалом бл. 4 см. КРОК 3 Кінці тасьми підверніть на ширину по 1 см. Тасьму приколіть уздовж краю горловини і країв застібки на блискавку, почавши/закінчивши біля середнього шва спинки. Біля лінії талії тасьму складіть так, щоб вийшли гарні кутки, і приколіть далі уздовж лінії талії.Тасьму настрочіть в край.


4. НА КОНТРАСТІ

У поєднанні з кольором бордо бежеві листочки, бейки і накладна кишеня мають особливо виразний вигляд. ФОТО: СВЕН ХЕДСТРОМ (1); MITCH. ПОСТАНОВКА: АНЯ ВЕРТГЕ, РАШАНА ДЖЕННИНГС. Переклад: Олена Рапова


0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня трикотажна з довгими рукавами реглан

Трикотажні пуловери і сукня з рукавами реглан і драпіровками у бокових швах. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Топ на бретелях

Трохи блиску тут не завадить! Тюлевий топ на бретелях, всипаний пайєтками, добре гармонує з...

39.90 грн.

Пальто з відкладним коміром силуету ампір

Коли принцеси збираються в подорож, вони обов'язково вдягнуть у дорогу пальто із завищеною талією...

39.90 грн.