Шиємо шкільний ранець власноруч

У легкому і зручному полотняному ранці з довгими лямками і короткою ручкою знайдеться місце не тільки для зошитів і підручників, а й для інших потрібних речей. По всіх краях ранець окантований готовою бейкою контрастного кольору. Детальний опис пошиття - в нашому майстер-класі.

Вам знадобиться:

вельвет (основна тканина); бавовняна тканина (підкладка); ножиці; замок; 2 регулювальні пряжки для лямок; готова коса бейка; ремінна стрічка; маркер; флізелін


КРОК 1

З вельвету і бавовняної тканини викроїти по 1 деталі клапана. Деталі скласти виворітними боками, сколоти і зшити по контуру в край. Припуски шва на округленій ділянці обкантувати готовою косою бейкою.


КРОК 2

З вельвету і бавовняної тканини викроїти по 1 деталі ранця розміром 69х27 см кожна. Від ремінної стрічки відрізати 2 відрізки довжиною по 52 см для лямок і відрізок довжиною 20 см для ручки. Лямки і ручку приколоти до верхнього зрізу деталі з вельвету з лицьового боку.


КРОК 3

Клапан і деталь ранця з бавовняної тканини накласти на деталь ранця з вельвету лицьовим боком до лицьового боку, приколоти до верхнього зрізу і пришити на відстані 1 см.


КРОК 4

З вельвету і бавовняної тканини викроїти по 2 бокові деталі розміром по 31х10,5 см. До деталей з вельвету припрасувати флізелін. По 1 деталі з вельвету і бавовняної тканини скласти лицьовими боками і зшити короткі зрізи з одного боку. Припуски швів розпрасувати. Деталі вивернути.


КРОК 5

Деталь ранця приколоти до поздовжніх і коротких нижніх зрізів бокових деталей виворітним боком до виворітного боку. Деталі зшити на відстані лапки швацької машини.


КРОК 6

Припуски швів обкантувати готовою косою бейкою.


КРОК 7

На ранці встановити замок згідно з інструкцією виробника на упаковці.


КРОК 8

Від ремінної стрічки відрізати 2 відрізки довжиною по 15 см. На кожному відрізку закріпити пряжку. Стрічки скласти навпіл, приколоти знизу до задньої частини ранця і пришити. За матеріалами Burda 8/2018


0
Поділитись:

Хіт продажу

Жакет-янкер із валяного лодену

Низ рукавів і входи у великі накладні кишені стильного жакета оздоблені планками з лляного...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза А-силуету з асиметричним низом

Струмлива довга блуза з вузькою планкою вздовж горловини і прихованою застібкою на ґудзики має...

39.90 грн.

Довга сукня з широким поясом-бантом

Чи не про таке чудове вбрання мріє ваша донька? Ліф довгої сукні спереду прикрашають...

39.90 грн.