Шкіряний пенал власноруч. Усе готове до школи!

Такий пенал стане в пригоді не лише школяреві - він не тільки красивий, але і дуже практичний.

 

Вам знадобиться: шкіра або тканина (30 на 30 см), а також ще шматочок 4 на 10 см для петельки; бавовна для підкладки (30 на 30 см); клейова прокладка (30х30 см); блискавка (30 см); клей для тканини; коса бейка; шпильки або прищіпки.

КРОК 1

Проклейте підкладку клейовою прокладкою.


КРОК 2

Відклейте клейову прокладку так, щоб клей залишився на тканині, а потім припрасуйте підкладку до шкіри з вивороту. Можна також зробити це, використовуючи двобічний клейовий флізелін. Підверніть край на 1-1,5 см і за допомогою спеціальних прищіпок (шпильки використовувати небажано, тому що на шкірі вони залишать проколи) зафіксуйте блискавку. Повторіть для іншого боку.


КРОК 3

Використовуючи тефлонову лапку, яка не прилипає до шкіри, прострочіть, відступивши 3-4 мм від згину. Для петельки прямокутник 4 на 10 см і, склавши зрізами всередину, прострочіть або склейте.


КРОК 4

Розташуйте блискавку по центру і складіть зрізи лицьовими боками один до одного. Зафіксуйте прищіпками. Прострочіть, починаючи і закінчуючи за 3,5 см від кожного боку.


КРОК 5

КРОК 5 Складіть так, щоб прокладена в попередньому кроці строчка була в центрі. Підріжте припуски до 7-8 мм. Обробіть зрізи косою бейкою. За матеріалами burdastyle.com


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Футболка з короткими рукавами реглан

Весняна погода така ж мінлива, як і настрій у маленьких бешкетників. Ганяти м’яча та лазити по...

30грн.

Комбінезон із прямими штанинами

Лляний комбінезон із прямими штанинами і суцільнокроєними рукавами подарує вам відчуття комфорту...

30грн.