0

Як користуватися електронними викрійками

Сьогодні ми розкажемо, як користуватися електронною викрійкою з сайту burdastyle.ua. Електронні викрійки відносно журналу з’явились досить недавно і набрали великої популярності через зручність у використанні.

Переваги електронних викрійок:

  • Електронні викрійки заощаджують ваш час, який можна можна присвятити творчості.
  • PDF-викрійка не займає зайвого простору у вашій квартирі.
  • Склеїти та вирізати електронну викрійку швидше, простіше та економніше, ніж переводити викрійку з журналу на кальку.
  • PDF-файл зберігається довше та при багаторазовому використанні не псується зовсім, на відміну від листів викрійок з журналу, які копіюють коліщатком.

 

Таблиці розмірів BURDA

 

Як працювати із викрійкою у форматі PDF:

Щоб відкрити замовлену викрійку, скористайтеся програмою AdobeReader.
Зазвичай перша сторінка PDF-файлу містить повну схему викрійки. Зверніть увагу на умовні позначки для з’єднання роздрукованих аркушів.
На одному з листів викрійки розташований контрольний квадрат. За допомогою нього ви можете перевірити, чи правильно задані параметри для друку.
Спочатку роздрукуйте лише сторінку з контрольним квадратом і виміряйте його сторони. Довжина кожної сторони має дорівнювати 10 см.
Якщо довжина сторін має похибку, перевірте налаштування принтера. Масштаб при цьому має бути 100%. Вимкніть функцію, що підганяє зображення під розмір паперу чи область друку.
Якщо у вас Macintosh, система може повідомити про вихід фрагмента за межі області друку. При цьому будуть запропоновані два варіанти дії: «Зменшити» та «Обрізати». Виберіть опцію «Обрізати», за якої масштаб друку залишиться таким, що дорівнює100%.
Лише якщо розмір квадрата становить 10 х10 см, ви можете роздрукувати всі листи викрійки.

 

Як правильно знімати мірки при шитті

 

Як правильно вирізати та склеїти викрійку:

Розкладіть листи з роздрукованою викрійкою так, як показано на загальній схемі. Звертайте увагу на буквено-числові мітки. Вони мають точно збігатися одна з одною.
Радимо обрізати листи чітко по прямокутному контуру з лівого боку, щоб справа лишилося поле, на яке ви зможете приклеїти сусідній лист.
Склейте отримані ряди викрійки. Щоб кінці ліній креслення точно збіглися, обріжте по краю ряд, який ви накладатимете зверху.
Майже готово! Якщо на листі викрійки представлено кілька розмірів, виріжте лише той, що відповідає вашому. Для цього зверніть увагу на умовні позначки.

 

 

Довідки з питань користування сайтом і придбання електронних викрійок bs@burda.ua

 


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 117
69.9грн