0
Акція 1+1=3

Як перетворити старий жакет на три модних речі

Чорний жакет завжди в моді. Але якщо вам вже приїлася ця класика, спробуйте перетворити його у суперкреативні моделі - жилет, болеро чи спідницю.

Жилет

Діловий стиль без фінансових вкладень: наш жилет-блейзер має вигляд нового, до того ж він робить офісний гардероб більш сучасним. Перетворити жакет на жилет можна легко і швидко.


Вам знадобиться:

- жакет (блейзер) - коса бейка шириною 4 см, довжиною 1,20 м - мірна стрічка і шпильки - маленькі ножиці для розрізання - чарівна крейда або маркер із зникаючої фарбою


КРОК 1

Підготувати косу бейку для обкантування (див. попереднє фото). Маленькими ножицями акуратно відпоріть рукави на верхній тканини і на підкладці.


КРОК 2

Розмітьте, а потім виріжте глибшу пройму: відступіть 3 см по плечовому шву і 1 см по боковому. На проймах зметайте підкладку і верхню тканину.


КРОК 3

Обкантуйте пройми косою бейкою. Косу бейку розгорніть ще раз і лицьовим боком до лицьового боку вколіть у пройми. Кінці підверніть. Косу бейку пристрочіть на ширину 1 см по згину. Косу бейку загорніть навколо країв всередину, підверніть і заколіть. Обкантування відстрочіть з лицьового боку в край.


Спідниця

Два в одному: ваш старий блейзер зробить ваш гардероб багатшим відразу на дві нові речі: модне болеро і шикарну спідницю з нижньою частиною з пишного тюлю. Довжина спідниці від талії бл. 50 см. Верхній край спідниці приблизно на 9 см вище лінії талії.

 

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

- двобортний жакет (блейзер)

- тюль шириною 150 см, довжиною 3,50 м

- коса бейка шириною 4 см, довжиною бл. 2 м

- мірна стрічка і шпильки - ножиці для тканини

- чарівна крейда або маркер із зникаючою фарбою

- 1 маленький ґудзик

 

КРОК 1

Блейзер надягнути на манекен. На відстані бл. 9 см вище лінії талії розмітити верхній край спідниці. Блейзер по цій розміченій лінії розрізати, підкладку приметати до верхнього краю.

 

ОБКАНТУВАННЯ: косу бейку скласти на половину ширини і припрасувати, знову розкласти. Довгі зрізи послідовно підвертати до згину і припрасовувати. Відвернути один край косої бейки і лицьовим боком до лицьового боку пристрочити на ширину 1 см по припрасованому згину до верхнього краю спідниці. Косу бейку відвернути вгору, кінці підвернути. Косу бейку загорнути навколо верхнього краю спідниці всередину і приколоти. Обкантування пристрочити з лицьового боку в край, прихоплюючи внутрішній край.

 

КРОК 2

З тюлю викроїти 3 полотнища шириною 3,50 м, довжиною 50 см. Полотнища зшити в кільця, при цьому вгорі шов на 15 см залишити відкритим. Полотнища скласти виворітним боком на лицьовий бік, верхні краї зметати. Верхні краї укласти складками, в готовому вигляді ширина спідниці = обхвату талії.

 

КРОК 3

Складки заметати. Верхній край спідниці з тюлю обкантувати, як описано вище. На одному кінці обкантування виконати нитяну петлю. Для цього протягнути кілька ниток, утворивши петлю, і обметати їх петельним стібками. З протилежного боку спідниці з тюлю пришити ґудзик.


Болеро

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

- двобортний жакет (блейзер)

- коса бейка шириною 4 см, довжиною бл. 1 м

- 1 кнопка, що пришивається

- мірна стрічка і шпильки

- ножиці для тканини

- чарівна крейда або маркер із зникаючої фарбою

 

ОПИС РОБОТИ:

Блейзер надягнути на манекен, на бокових швах відміряти від нижньої частини пройм бл. 10 см, нанести мітки, накреслити лінію. Підкладку приметати до нижнього краю болеро. По розміченій лінії відрізати нижню частину блейзера. Нижній край блейзера обкантувати косою бейкою (див. опис пошиву спідниці). Посередині переду пришити кнопку.


Прямо з подіуму

Тепер ви можете створити зі старої речі моделі, гідні модних подіумів.

 

Фото: Ян Шмідель (7); Штефан Кнауер (2); дизайн: Раша Дженнінгс.


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка